Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Bu sene uyku saatimi ileri aldım hazırlık yapıyorum.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sana göre 24 Ocak sistemide fostu

Şubat ayinda kişi bitirmistin gelmişsin surda hiçbir veri olmadan tahminler tutmayacak diyorsun

15 cm kar alsa bile 2 saate durur diyecek insanlar felaket tellalı takmamak lazım :S

...

• Bu sene uyku saatimi ileri aldım hazırlık yapıyorum.

Sinan Günaydın, Biz sistem almak istiyorsak Mjo fazının Ocak ayında 5 faz'dan 7 faza güçlü girmesini isteyeceğiz nötre yakın hafif negatif endeks + 10 hp de bölünme yerine Yer değiştirme olasılığı oluşursa bunu lehinize çevirebiliriz onun dışındaki durumlar aleyhimize gelişiyor Her mjo 5 ve 7 bize sistem inderecek durumuda yok aya göre Nao ve Ao göre faz ceşitleri var İskandinavya+Azor blokajı görürsek dediğin olabilir onun dışında şu anki görünen uzun vade de malesef Normallerin hep üstündeyiz umarım sen haklı cıkarsın ben cok özledim Kar yağmur ve Soğuk fırtına Dağlarda bile kar yok acı gercekler ...

• Resmi Gönderi

Sinan Günaydın, Biz sistem almak istiyorsak Mjo fazının Ocak ayında 5 faz'dan 7 faza güçlü girmesini isteyeceğiz nötre yakın hafif negatif endeks + 10 hp de bölünme yerine Yer değiştirme olasılığı oluşursa bunu lehinize çevirebiliriz onun dışındaki durumlar aleyhimize gelişiyor Her mjo 5 ve 7 bize sistem inderecek durumuda yok aya göre Nao ve Ao göre faz ceşitleri var İskandinavya+Azor blokajı görürsek dediğin olabilir onun dışında şu anki görünen uzun vade de malesef Normallerin hep üstündeyiz umarım sen haklı cıkarsın ben cok özledim Kar yağmur ve Soğuk fırtına Dağlarda bile kar yok acı gercekler ...

havalarinsesi.com/forum/thread/1364/

havalarinsesi.com/forum/thread/1371/havalarinsesi.com/forum/thread/1378/

Odesay

Hayırlı günler Bu konuları da okur musun

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• İyi öğlenler, uzun zamandır yoktum. Tekrardan yanınızdayım, hem havanın durgun olması hem uzun süre çalışmam sebebiyle yorgun olmam. Hemde biraz üşengeçlik yaşadığım için foruma uğrayamıyordum.

• Bu kış için en pozitif düşüncem Sinan abinin bahsettiği tarihler, umudum azalmaya başladı birazzcık

Tothenamadı

• 3 aydır kuraklığın ensesindeyiz, aralık 11 olmuş bir gün sabahtan akşama yağış alamadık…

Tothenamadı

• Selamun Aleyküm herkese mutlu pazarlar.

• Hayırlı akşamlar herkese. Bu güne kadarki duruma bakacak olursak doğu illerini geçtim, dağlara bile doğru düzgün kar yağmaması normal bir durum mu, tarihte örnekleri var mı hiç ?

• Hayırlı akşamlar herkese. Bu güne kadarki duruma bakacak olursak doğu illerini geçtim, dağlara bile doğru düzgün kar yağmaması normal bir durum mu, tarihte örnekleri var mı hiç ?

Çok bilgili değilim ama 2010 ve 2014 olabilir

Tothenamadı