Sohbetimiz Bol Olsun

• Bu sene yb etkisinden kurtulamicaz sanırım bu nedir ya

• ecm berbat gelmiş maalesef ne zaman netleşir şu 10 ocak sistemi bir de cografyaciburak 20 sinde de var demiş çok merak ediyorum şu sistemleri

• Gecem yıl Aralık'ta metre kar falan yagdida haberimiz yok herkes bir olumsuzluk içinde geçen yıl ocak ortasi gelmişti büyük sistem sabır bekliyecez

• Resmi Gönderi

Gecem yıl Aralık'ta metre kar falan yagdida haberimiz yok herkes bir olumsuzluk içinde geçen yıl ocak ortasi gelmişti büyük sistem sabır bekliyecez

Aynen öyle, ağzına sağlık

• Gecem yıl Aralık'ta metre kar falan yagdida haberimiz yok herkes bir olumsuzluk içinde geçen yıl ocak ortasi gelmişti büyük sistem sabır bekliyecez

olumsuz bir hava oluşmasının sebebinin yağışsız ve genelde ılık havalar olduğunu düşünüyorum. Aralık bitti halen daha aynı bela sürekli bir yüksek basınç ve monoton sıkıcı havalar…

Tothenamadı

• yılbaşına buz gibi havayla girmeyi özledim bu bana eskileri hatirlatiyor

• abilerim iyi geceler

Gfs ve ecmwf nin anomali verileri çıkmış sanırım onları atar msnz sıcaklık ve basınç saygılarımla lütfen kırmayın beni

• 2 mt anomalisine kadar tüm veriler olumlu eğer sistem gelmezse artık kış takibi yapmicam

• Ecmwf de gfs ye uymuş neredeyse aynı senaryoyu vermiş geçmiş olsun

• Günaydın ecmwf 2 mt anomali atar misiniz gfs anomali iyi ama ecmwf merak ettim CAN

• Moralim bozuldu yaa bu sabah ama daha 3 gün var 31 ine 1 haftaya inmesine hala umudum var o yüzden

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙