Şubat Son Günleri ve 26 Şubat Dikkat

• Salih koş İzmir yazıyor =D

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• ah be hocam karadeniz yokmu :D biz karadeniz duymadım ağzınızdan şaka yapıyorum bu arada arkadaşlar =D :'D

• Hocam bu Nao ve Ao göre ay sonu bile batıda kar olması cok güc ben istanbul icin kışı bitirdim ay sonu yine konusalım :)

• Resmi Gönderi

Hocam bu Nao ve Ao göre ay sonu bile batıda kar olması cok güc ben istanbul icin kışı bitirdim ay sonu yine konusalım :)

Nao ve Ao istediğin seviyeye gelir merak etme sen sadece sabret yeterli

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hava Tahmincisi yazdıklarımıza dikkat edelim! Kırıcı ve rencide edici mesajlar atmayalım 👍

Boş konuşuyor boş. Kırılsın boşver. Amacı trolluk. Öyle birine iyi niyetli olamam. Meteorolojinin M'sinden anlamıyor.

• Resmi Gönderi

Boş konuşuyor boş. Kırılsın boşver. Amacı trolluk. Öyle birine iyi niyetli olamam. Meteorolojinin M'sinden anlamıyor.

Anlayıp anlamaması sorun değil kim hakaret ederse etsin veya kime edilirse müsaade etmeyiz 👍

• Nao ve Ao istediğin seviyeye gelir merak etme sen sadece sabret yeterli

umarım saglam bir kar alırız İstanbul olarak adam akıllı bitirelim ama iste diyorum :( senin 850 hp beklentin nedir Sinan

• Resmi Gönderi

umarım saglam bir kar alırız İstanbul olarak adam akıllı bitirelim ama iste diyorum :( senin 850 hp beklentin nedir Sinan

Beklentimi dersem -28

Gerçekçisi -14

Tahmin Aralığım -16 / - 20 Arası

inşaALLAH Doğru Söyleyenlerden Olmaya Devam Ederim Amacım Kimsenin İsyan Etmemesi Yoksa Bu Tahmin İşinden Çıkarımız Yok 24 Ocakta Yakın Olanlar Yolda Kalmadı ..

• -28 :)))) ne zaman girmiş 😂 beklentide -15 girse sıklonik o bile artık sıkıntı nerde 😭😭😭

• Resmi Gönderi

-28 :)))) ne zaman girmiş 😂 beklentide -15 girse sıklonik o bile artık sıkıntı nerde 😭😭😭

Canım benim beklenti dersen onu yazarım

• Bunlar bizim coğrafyamız için çok zor şeyler gelirse -12 oda zor hayal çalmaya gerek iyi forumlar

• Resmi Gönderi

Bunlar bizim coğrafyamız için çok zor şeyler gelirse -12 oda zor hayal çalmaya gerek iyi forumlar

Tarihte bir çok kez -16 girmiştir.

• Bunlar bizim coğrafyamız için çok zor şeyler gelirse -12 oda zor hayal çalmaya gerek iyi forumlar

Hayal mi ? Sen nerede yaşıyorsun, Kıbrıs mı ?