Şubat Son Günleri ve 26 Şubat Dikkat

• Resmi Gönderi

Artık eskisi gibi degil güçlü sistemlerin gelmesi gerçekleri görmek lazım

Küresel ısınmaya bağlayacaksanız üzgünüm yanılıyorsunuz rusyada ki soğuklar rusyaya göre normallerin üstünde ancak bize fazlasıyla yeter

• Küresel ısınmaya bağlayacaksanız üzgünüm yanılıyorsunuz rusyada ki soğuklar rusyaya göre normallerin üstünde ancak bize fazlasıyla yeter

Ben burda olucam yine :)

• Resmi Gönderi

Benim yazdığımı anlamayanlar var sormuş beklentin ne herkes gibi istersin -28

Ben ne yazmışım gerçekçi -14

Seneye tahmin filan yazmam tarih vermem sağda solda yazanlara umut bağlarsınız olur biter

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan abi boşver kimseye birsey anlatma abi en kisa örneği Ocak sonu sistemini kaç ay önceden bildiğin ortada biz senden de tahminindende raziyiz

• Resmi Gönderi

Biraz okudum mesajlarınızı, yahu abiler kim kime neyi ispat etmeye çalışıyor?konu sahibi cevap yazıyor yazsa pişman oluyor,madem biliyoruz neden soruyoruz ki? Soruya Cevap yazmıyor herkes tahmin yazıyor,soru soruyor, bazılarımız sorulara cevap yazıyor.

Konu sahibine sorunuz varsa sorsanız,cevaba da saygı duysanız ne olabilir ki?

Gelir veya gelmez adı üstünde tahmin,adı üstünde hava olayı.

Biraz denk mesaj yazalım arkadaşlar..

• Belki haddime değil ama bu başlık altına yazılan boş yorumlara keşke adminler izin vermezse iyi olur.üyelerin şahsi tahmini konusu var herkez oraya tahmini yazsın bakalım kim haklı cikacak

• Biraz okudum mesajlarınızı, yahu abiler kim kime neyi ispat etmeye çalışıyor?konu sahibi cevap yazıyor yazsa pişman oluyor,madem biliyoruz neden soruyoruz ki? Soruya Cevap yazmıyor herkes tahmin yazıyor,soru soruyor, bazılarımız sorulara cevap yazıyor.

Konu sahibine sorunuz varsa sorsanız,cevaba da saygı duysanız ne olabilir ki?

Gelir veya gelmez adı üstünde tahmin,adı üstünde hava olayı.

Biraz denk mesaj yazalım arkadaşlar..

Ağzına sağlık abi. Hepimizin amacı, sevdası ve beklentisi ortak. Kar gibi güzel bir şey için ne bu kavga ortamı?

:kralice:

• Herkez tahmin yapmakta özgür ama gitsin başlık açsın ben Şubat sonuna odun kömür stok yapmaya başladım bile

• Resmi Gönderi

Tahminlerimiz Kurumsal Değildir, Bilimsel Verilere Dayalı ve Hobi Amaçlıdır.

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Benim tek korkum sinan abi tarih verince 50 60 cm kar aliyom odun yetmiyor abi yaw

• Artık eskisi gibi degil güçlü sistemlerin gelmesi gerçekleri görmek lazım

Yahu nasıl değil. 2015'te -18 geldi. 2017'de -16 geldi. 2018'de yanımızdan kaçtı -20, -12'ler zaten her sene geliyor. Mesele kaçın geldiği de değil. İsterse -100 gelsin kar yapmadıktan sonra neye yarar. Ayrıca size göre kış bittiyse ne işiniz var buralarda. Gidin gezin tozun. Haziran'da bekleriz yazarsınız burada +50 gelecek diye. Gerçekçi olalım değil mi ?

• Resmi Gönderi

Azıcık saygılı olun! Sinan bizler için emek harcıyor Bi yandan evini geçindirmek için çalışıyor, Bi yandan analiz ve tahmin yapıyor, Bi yandan forumun düzeniyle uğraşıyor. Sizler de burada adamın emeğini baltalıyorsunuz. Tartışacaksanız buyrun özel sohbetlere. Keyser sozee bu lafım en çokta sana. Yoksa bir umudun bunu alay edercesine burada yazma! Kendine sakla. Kendine ait tahminlerin varsa da üyelerin şahsi tahminleri sayfamıza verilerinle beraber yapabilirsin 👍

• Resmi Gönderi

Elinde veri olmaksızın olumlu veya olumsuz cümle yazanların yazıları silinir arkadaşlar lütfen forum kuralları arasında ve sürekli hatırlatmaya gerek duymuyorum. Forumu zevkli hale getirip

Önümüzdeki Sistem veya sistemlerin tadını çıkaralım. :olumlu:

• Resmi Gönderi

:kralice:  Sibiryamı neden olmasın :bakış:

B)

:coksoguk:

:türkiye:

<3

:türkiye:

:coksoguk:

B)

İnşaALLAH