Ocak Ayı Son Durum

• Resmi Gönderi

Evet arkadaşlar dostlar bilirsiniz yada bilmezsiniz benim tahminlerim tutmaz neden yazdım bunu bir kaç yazı yazılmış böyle neyse gelelim mevzuya

Ocak ayı içinde iki tarih vermiştim biri şu günlerde yaşayamadığımız teğet geçen sistem ikici ise yirmi ocak civarı demiştim dediklerim bir kenarda kalsın ben Ocak ayını kapatıyorum hiç bir sistem beklentim yok ister kızın ister kızmayın .

Başka konular açarım hafta sonu

İnşaALLAH

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Bu tahmin öncelikle kıyılar için yani Marmara ve İstanbul için rakımı yüksek yerleri kapsamıyor şimdilik ayrıntıları ekleyeceğim.

• Kar’ı yağdıran sen değilsin reisim senin yapabileceğin bir şey yok. Bu durumda suçlu diyebileceğimiz bir insan evladı da yok. Kaderimiz de bu varmış, önümüzdeki maçlara bakalım. (Tekrardan tebrik ediyorum o kadar uzun süre zarfında bu hareketliliği ve gücünü tahmin ettin)

• Sinan abi senin başarılarını biliyoruz göz ardı edemem. Nasip böyleymiş artık kaderimize razı olanı yaşayacağız.. Kışa yeni giriş yaptık ilk büyük sistemi kaybettik, önümüzdeki sistemlere bakacağız. Daha koskoca 60 gün var kışı bitirmek olmaz. Tekrar tebrik ediyorum sizi 👏 Sinan 🎉

• Sinan abi tahminlerin bence gayet tutarlı neden böyle düşünüyorsun 😊...

Sonbahardan bu tarihteki salınımı görmen bile mucize ve 3-5 mb ile kaçırdığımız efsane sistem .... Demekki böyle olması gerekiyormuş atmosferin kaotik olduğunu bir kez daha görmüş olduk hep birlikte ... 🤗🥶

• Evet arkadaşlar dostlar bilirsiniz yada bilmezsiniz benim tahminlerim tutmaz

Ekim ayında verdiğin ocak tarihinde efsaneyi alıyorduk az daha başkan ne tutmaması. Senin tahminler de tutmuyorsa herkes işine gücüne baksın.

• Resmi Gönderi

Eklemeler yapıyorum modelerde ayın 13 gibi basınç diziliminde kuzey dairesinde ortandan ikiye bölünmeye yakın görüntüler ve kafkaslar inen gündüz temp de -36 gece -40 ları göreceğiz bize -4 ler fakat 2 metre konusu da - li değerlileri Doğu bölgeleri görecektir

Sonrasına doğru tarih 20 Ocak soğuklar kuzeye çekilecek gibi top gibi İzlandamız aktif fena

Abd donacak gibi aynı sonuna doğru ve bu şekilde Ocak için tüm tahminlerimi yazdım sayılır

Ekstra konu açacağım yazım hataları nokta virgül eksikleri için şimdiden özür dilerim hızlaca yazıyorum.

Eklemeler olabilir şahsım tarafından .

• Resmi Gönderi

İnşallah yanılırsın başkanım 😅

Bunda yanılmak isterim Selam

İnşaALLAH da diyelim

• Resmi Gönderi

Ufak çaplı yağışlar ve her zamanki gibi yükseklik seviyesine göre şehirler dışında kar alacak durum ortada yok .

• Resmi Gönderi

Ocak Ayı son Günleri Abd kıtasında gene soğuklar Show yapacak gibi gözüküyor

• Ocak Ayı son Günleri Abd kıtasında gene soğuklar Show yapacak gibi gözüküyor

Ocak ayı bitti diyebilirmiyiz bu kışın ekmeğini abd yedi sanırım benim umudum her geçen gün azalıyor 😒