Ocak Ayı Son Durum

• Resmi Gönderi

Ocak ayı bitti diyebilirmiyiz bu kışın ekmeğini abd yedi sanırım benim umudum her geçen gün azalıyor 😒

Benim için bitti yanılmak isterim fakat bitti neden bitti

Bu zaman da bu sistemi yaşayamadık kaçtı .Ocak 20 civarı demiştim aynı olay olacak gibi oda kaçamak yapacak gibi hiçde şaşırmam sistem gelmezse .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Benim için bitti yanılmak isterim fakat bitti neden bitti

Bu zaman da bu sistemi yaşayamadık kaçtı .Ocak 20 civarı demiştim aynı olay olacak gibi oda kaçamak yapacak gibi hiçde şaşırmam sistem gelmezse .

Şubattan sonra yağan kardan hayır gelmiyor zaten Şubatta kötü geçerse bir kış çöp olacak bende gördüğüm en kötü kış olarak not edeceğim

• Şubattan sonra yağan kardan hayır gelmiyor zaten Şubatta kötü geçerse bir kış çöp olacak bende gördüğüm en kötü kış olarak not edeceğim

Canım benim tüm güzel kışlar mart ayındaki kar yağışı ile güzel geçmiştir özellikle istanbul adına rahat ol marta kadar zamanımız var geçen sene ki vorteks den hatırlarsın :) 2 posta olarak gelmişti 2. si daha güzeldi bi anda 10 cm örtü yapmıştı

...

• Canım benim tüm güzel kışlar mart ayındaki kar yağışı ile güzel geçmiştir özellikle istanbul adına rahat ol marta kadar zamanımız var geçen sene ki vorteks den hatırlarsın :) 2 posta olarak gelmişti 2. si daha güzeldi bi anda 10 cm örtü yapmıştı

Ben Sarıyer'de yarım metreye yakın kar gördüm gerçekten güzeldi ama kış ayındaki gibi olmuyor yağış durduğu gibi erime oluyor vs vs ama bana göre yağış olarak gerçekten ocaktan güzeldi

• Marttaki kar hızlı eriyor şubatta yaşamamız şart ciddi kar yağışını

• NOAA ve ECMWF' nin yağış haritaları düzeldi ama ufukta hala yağış yok.

• Bende en iyi kar yağışı 20 aralık 20 ocak arasında olur bu tarihlerde sistem alamamamız kötü oluyor

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Eleştiri herkesin hakkı, düzgün yapılırsa. Senin şuan yaptığın tamamen saygısızlık, önce insanlara nasıl hitap etmen gerektiğini öğren sonra gel insan gibi eleştirini yap ve git.

Tothenamadı

• Seni tutan yok beğenmiyorsan git mgm yi Google hava durumunu takip et adı üstünde tahmin bu 😀

• Resmi Gönderi

Buraları başıboş sanmayın, eleştiricekseniz adam gibi insan gibi eleştirin. Saygısı olmayanı barındırmam burada bilesiniz. İnsiyatif gösteriyoruz küçüktür diyoruz saygısızlık yapılıyor. Saygısızlık terbiyesizlik yapanı direkt banlarım gözünün yaşına bakmam. Herkesin haberi olsun.

• Resmi Gönderi

Bişeyler yazılmış galiba görmedim ben Başta İstanbul olmak üzere kıyılar için Ocak ayını kapattım nedeni de bir önceki sistemde yanılmam oldu.

Önümüzdeki aya bakarız artık.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"