Ocak 2.yarı sistem var mı ?

• Bu akşam veya yarın güncelleme yapacağım

Konu hayırlı olsun hocam, bu akşam yapalım onu 😅

Tothenamadı

• Konu hayırlı olsun hocam, bu akşam yapalım onu 😅

Tutarlılık oranımız belli değil henüz erkenci olmak istemiyorum çok fazla 7-14 arası dedik 10 ocak doğulu geliyor ondan sonra 13-14 te tekrar atak olabilir takip ediyoruz

• Resmi Gönderi

Konu hayırlı olsun hocam, bu akşam yapalım onu 😅

Konumuz hayırlı olsun benim makinayı çalıştırma zamanım gelmiş sanırım :-P

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Ocak 2.yarıda kıyılara kar yapabilecek sistem beklemiyorum.

Yüksek basınç etkisi altında kalmazsak iyidir diyorum.

Bir sonra ki sistem tarihi tahmini olarak (en azından kıyılara kar yapacak potansiyelde olduğunu düşündüğüm sistem) şubat 5-10 tarihleri olabilir ancak şu an baktığımızda o tarihlerde ki iskandinav yükseğinin güçlü olma ihtimali belirsiz ancak ocak ayının son haftasında tartışılır.

Ayın 2.yarısında ülkemiz ve çevresinin yüksek basınç etkisi altında ki gün sayısı artabilir.

İlk konumuz olan 7-14 sistemi ise ilk atak kafkaslar odaklı gözüküyor doğu karadeniz yararlanabilir ki zaten bize doğrudan inse bile yağışlar kısıtlı olacağından dolayı kuru soğuk yeriz , 2.atak ise 14-15 civarı olan belirsiz .

Soruları alabilirim varsa.

• Ocak ayıni kapatiyoz yani

• 2.yarısını kapatibiliriz

Zaten ilk yarıda da bişey yok gibi

• Eline sağlık hayırlısı olsun inşaallah.. Başarılar 👏 Eren

Teşekkür ederim abi keşke ocak ayı böyle meşakkatli olmasaydı ayın 20 sine kadar sürekli model takibi ve bozulan modeller ardından yüksek basınc olması can sıkıcı

• Kendi konumum adına beklentiyi minimumun altında tutmakta fayda var o zaman, eline sağlık Eren :alkıs:

Tothenamadı

• Ocak ayı çok hareketli gecicek denmişti ama hüsran olucak galiba