Şubat Ayı //2024

• Bu zamana kadar bu platformda herhangi bir mevsimsel tahminde bulundunuzmu? Adınız hava tahmincisi lakin işiniz sadece tahmincilerin açığını aramak gibi. Eleştiriye kapalı konusuna gelirsek...

Senin yaptığın olay eleştiriye giriyorsa bu zamana kadar fazla bile kalmışsın burada. Diğer amatör meteoroloji platformlarında senin gibi davranan kişilere ne yapıldığını az çok biliyorsun. Diğer arkadaşlarımında dediği gibi bu gibi durumlarda pusu kurmana gerek yok. Şubat ayı hakkında varsa tahminin buyur paylaş. Eğer yoksa sen böyle dedin gelmedi, olmadı, yanıldın gibi söylemleri tahmincileri yargılama gibi kullanma. Eleştiriye açığız evet lakin senin bunları eleştiri olarak yazmadığınıda sende dahil hepimiz biliyoruz. 👍

Ne diye yazmışım söyler misin ? Bak sitede açık çok fazla. Kaynaksız tahmin çok. Sitenin en iyi Tahmincisi Sarp Özdoğan onu da söyleyeyim size. Benim kendisi ile alıp veremedigim hiç bir şey yok. Dikkat ederseniz de diğer kimseye yazmıyorum bile. Çünkü ilgi alanıma girmiyor ve beğenmiyorum tahminleri. Burada şu işi en iyi yapan Sarptır. Onu da hatasını düzeltsin diye yazdım. Bence sizler avukatlık yapacağınıza bırakın biz Sarp ile çözelim işi olur mu ?

• Sıkıntı yok eleştiri yapabilirsiniz. Lakin burdaki insanlar sizi diğer platformlardan da tanıyor olabilirler. Önceden benim ile ilgili yazdığınız şeyler pek hoş değildi yapıcı davranmıyordunuz. Bu yüzden insanlar eleştirinizin samimiyetine inanmıyor olabilir.

Seninle ilgili hiç bir sıkıntım yok. Kimseyle de yok. Sadece yapıcı elestirmek istedim. Biliyorsun bu işi çünkü. Sitenin de en iyisisin. Daha da iyi olacaksın eminim.

• Sarp Özdoğan hala Şubat 2.hafta ciddi sistem bekliyor musun ? Bütün kötü izlenim gider mi kışın geri kalanın da ne dersin ?

• Sarp Özdoğan bu 28-30 Ocak sisteminde İstanbul kar görecek mi ? Nereleri görür ve ne kadar görür? Yok mu bir nowcasting(şimdi görü) ?