Şubat son 5 günü takip

• Kışın son umudu bu sistem. Mart'da bir şey geleceğini sanmıyorum. Bu sistem de gelmezse en garip ve kötü kış olarak rekora yazacağız.

🇹🇷

• 5-10 şubat konusu çöp oldu amerikada ki basınç dizilimi yüzünden kaldık artık son bu tarihlere ondan sonrası tatmin etmez Selam

Bence sen bu sefer de yanilacaksin 12 ile 18 arasında sisitem allabiliriz

• Kışın son umudu bu sistem. Mart'da bir şey geleceğini sanmıyorum. Bu sistem de gelmezse en garip ve kötü kış olarak rekora yazacağız.

Martta Sibirya sistemi var. Martin 2. Haftasının ortalarına doğru. Tarımla uğraşanların tedbirli olması gerekiyor.

• Martta Sibirya sistemi var. Martin 2. Haftasının ortalarına doğru. Tarımla uğraşanların tedbirli olması gerekiyor.

Veri atabilir misiniz

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Zaten dağılacak polar vortex kışın son sistemi kyk de.

Dağılacak dediğin zaten Şubat 3.hafta bir şeyler gelir. Eldeki mjo, ao ve nao'ya göre sistem gelmemesi kaçınılmaz. Gücü ne olur onu zaman gösterir.

• Bu basınç anomalisinde zaten extrem soğuk iner

Rusya'nın kuzeyinin tamamını kapsayan yüksek basınç var

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Bende tahmin işine atılıyorum.Yakında....

:kas:

• Sahutt

Konuyu kapattı.
    • Resmi Gönderi

Bazı yorumlar fazlasıyla göze batıyor abiler. Stop diyelim. Nedense göze batan kişiler hep aynı kişiler. Bu benim son uyarım. Bir sonrakine uyarı olmayacak. Bana verilmiş olan yetki ile o kişiyi uzaklaştıracağım. Bilginiz olsun. Yorum yaparken mantık ve saygı çerçevesinde yapalım. Burada kimse paralı asker değil. Tahmin yapmak isteyen veyahut tahmincilerimizin tahminlerini, bilgilerini yetersiz gören üyelerin sahsi tahminleri konusundan yazabilir. Bizi de bilgilendirmis olursunuz. Bir daha bu uyarıyı yapmayacağım

Bilginize👍🏻