Ailemizin Üyelerini Tanıyalım!

• Resmi Gönderi

Selamlar :hs: forum üyeleri ve tüm yönetici arkadaşlarım; bu konuyu açarken bu forumun bir aile olduğu bilinci ile forumda tüm admin yönetici moderatör yazar ve tüm üyeler bu blogtan kendini tanıtabilir. İlk başta ben kendimi tanıtayım. Ben sistemci5534 , namı diğer gerçek ismim ile Emre özkul. 1 Aralık 1988 İstanbul doğumluyum. Aslen Samsun ladikliyim amatör şekilde 2000 yılından bu yana takipçi ; 2010 yılından bu yana da çeşitli forumlarda amatör anlamda kar takipleri yaptık. geçen sene Ocak ayı gibi Sinan abi , can, Yusuf, mustafa abi, Yasin abi, ismet , Baran, Feyzullah abi ahmet gibi bir çok abi arkadaşlar ile bu forumu kurduk. Ve Allahın izni ile her daim birlikte olacağız bir aile olarak ve sizler de kendinizi burada tanıtın ve tanıyalım
    :)

• Merhaba benim adım Samet Soy adım GEDİK çok küçük olabilir yaşım 13 yaşındayım çok kar meraklısıyımdır Giresunluyum memleketimde yaşamaktayım kar sorularıma hızlı cevap verirseniz tahminci abilerim çok sevinirim kusura bakmayın yaşım küçük birde youtube kanalım var adı SAMET GEDİK HD ÇIKAN İLK KANAL BENİM 327 aboneyim benden bu kadar hoşcakalın

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Sametgdkhd ().

• Resmi Gönderi

Mustafa Ayas. 1966 Afyonkarahisar Anıtkaya kasabası doğumluyum.

Hava olaylarını,Kar ve fotoğraf çekmeyi severim. İzmir de yaşamaktayım..
    @Sametgdkhd kardeşim abone olduk kanalın takipte. Yaşın küçük olsun kar sevgin hepimizden büyük :alkıs::alkıs:

• Selamun Aleyküm öncelikle ismimi ve soyismimi yazayım Yasin Çoban Aslen Konyalı olup Doğma büyüme İstanbulluyum Evliyim 1 kız babasıyım büyük bir tekstil fabrikasında işçi olarak çalışmaktayım. Hava olaylarına karşı olan ilgim ve merakım burdaki güzel insanlarla tanışmamızı sağladı.

20.10.1982 doğumluyum bu arada :ehuehu:

Şimdilik bu kadar tekrar görüşmek üzere.

• Resmi Gönderi

Osman Sinan Güner
    20/12/1981 doğumluyum
    Eski kışları yaşamış olmanın verdiği ilgi ile ilk okul çağında kendi barometre ve termometre mi yapmış bir geçmişim var o yaşlarda evimiz çok çok yüksek olduğu için tek arkadaşım Gökyüzü ve atmosfer di o zamanlar sadece ansiklopediler vardı ve okuyup inceleme ile bütün atmosfer katmanlarini bulut çeşitlerini coğrafyamizin basınç özelliklerini ben bu şekilde öğrendim
    Bilinen nickim TT SİNAN NN uzun vade tahmini yapmayı seviyorum şimdiki zamanımız içinde tahmin yapmak kolay oldu sosyal medya üzerindende bir çok sayfalar var gözle görülür bir tahmin yazıp bilince
    Başımıza bazı anlamadığımız olaylar geldi belki bizde abartılı olduk ve ekip olarak burayı kurmaya karar verdik :hs: olduk
    Ister amatör olalım ister profesyonel meteoroloji uzmanı olalım bu iş ekip işi Tek başına devletin kurumu bir kişiye bakarak tahmin çıkarmıyor sa bizde site ekibi olarak tahmin sunuyoruz aramızda günlük tahmin olsun üç günlük tahmin olsun haftalık olsun ekip olarak bilgiliyiz Tüm ekip arkadaşlarıma ve bizi takip eden toplumun her bir bireyi ne sonsuz saygı ve sevgi içindeyim
    Bizler her bir platformu takip ediyoruz
    Hiç bir karalama kampanyasına katılmıyoruz
    Uzun vade tahmini ve kısa vade tahmini her ikisini de aynı kişi tahmin yaparsa çok yorulur ve kendi real işlerini aksatir

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Feyzullah Demiroğlu 12/02/1984 doğumlu tokat Erbaa doğumluyum. 25 seneye yakın. Istanbul da aynı mevkide ikamet ederim.çok şakacı sempatik biriyim. Burdan şakalarıma alınacak varsa bana özelden yazsın sayımızı bilelim. :D  
    Özel iş olarak inşaat dekorasyon işleri yaparım hobilerim balık tutmak ,futbol ve hava olaylarını izlemek
    Hava durumu ve hava olaylarını 2003 ten yana takip ederim. Kar sevdasının ve dostluk ortamının hep bir arada oluşması ileriye dönük dostluk arkadaşlık babında sitemize üye oldum. Siteden tanıdığım tek kişi Sinan kardeşim oldu.arkasından belirttiğim gibi Mustafa dayım yasin can emre Yusuf İsmet kardeşlerim abilerim hepsi ile can olduk birlik olduk. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Hepsi dost canlısı hepsi birer arkadaş ve daha nice dostluklar arkadaşlıklar kurmak dileği ile...
    Sizleri de tanımak ailemize katmak isteriz.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen >>>WinteR<<< ().

• Resmi Gönderi

Evet çok güzel oluyor herkes birbirini tanıyor. Açık ve net bizler buyuz. Bazen şunu düşünen üye arkadaşlarımız bizler burada olduğu kadar birbirimiz ile özelden görüşmüşlüğümüz de vardır. GizlimiZ saklımız ; nickler arkasına sığınmak gibi bir düşüncemiz hiç olmadı. Bu sebeple siz değerli üyelerimiz ; şu üç günlük dünyada sizler de bizlere samimi içten ve aile ortamına ayak uyduran şekli ile davranın bizler de sizlere misli ile karşılık verelim. Kendinizi tanıtın ve tanıyalım ; tanışalım ki dostluklar sadece sanal alemde kalmasın ;) iyi geceler

• adım oğuzhan 90 izmir tire doğumluyum...bu ana dek yurt dışı dahil olmak üzere farklı yerlerde ikamet ettim şimdi giresundayız eşimle..
    Hava olaylarına meraklı olacağım doğduğum gün bellli olmuş.O gün şehrimize sel basmış hala da anlatırlar sel suları arabaların ön camını geçmiş babam anlatır hastahaneye gelirken zorlandık diye...
    Aşçıyım ama asıl mesleğim kebabçılık :)
    Kendimi meteoroloji alanında geliştirmek üniversiteye gitseydim hayalim meteoroloji mühendisi olmaktı...

• Bende kendimi tanıtim.

Adım Eren 14 yaşındayım.kocaeliliyim.

Lise 1 e gidiyom.Hava ilaylari uzay doğa ve tariğe çok merakım var.

-HAYALLERİM-

-Dunyayi gezmek

-Bir aile kurmak

-Mimar olmak

Aklima bunlar geldi ;)

• Ben ibrahim

14 yaşındayımm

Mersinde yaşıyorumm

8. Sınıfa gidiyorum ve hava olaylarına aşırı bir ilgim var .

Ben büyüyünce Meteoroloji mühendisi olmak istiyorum

Ha bide rakım zorunlu yazmışsınız ne olur ne olmaz yazıyımm 95

• İsmim Seyhun 37 yaşındayım, aslen Kırıkkaleliyim 36 sene de orda yaşadım, 6 aydır Ordu da yaşıyorum.

Kırıkkalede yaşarken rakım 700 dü şimdi 5'e düştük..kar yağışını sıkça görürken şimdi ise tepelere yağan karı görebiliyorum genelde..

Kar yağışını seven çoğunluktan biriyim sadece..

• yaşım 26 mesleğim Mimarlık hayallerim pek çok sırasıyla gerçekleştirecem inşallah ara sıra İsveç'e giderim Ara sıra merkeze Ankara'ya ama şu anda edremitteyiM 2 seneye Norveç'e gidicem kardeşimle

• Madem herkes kendini tanıtmış ben de 14 yaşındayım.. Aslen Giresunluyum.. Herkes meslek hayalini söylemiş siz şaşırabilirsiniz fakat tercihim subaylıktan yana olacaktır. Ben de diğer fertler gibi Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bir subayı olacağım.. Bu konuda askeri strateji kitapları ve tarih ilgi alanımdır. Her zaman ki stratejim; Napolyon Bonapart'ın dediği gibi: "düşman arkası manevra olacaktır." Kaynağım, hocam Sun Tzu, Carl Von Clausewitz, Annibal, Sezar, Iskender, Timur, Alparslan, Köprülü Fazıl Paşa, Fatih Sultan Mehmed, Napolyon, Halil Kut, Mustafa Kemal Atatürk ve Osman Pamukoğlu'dur. Peki, benim bu forumda ne işim var? Hepiniz gibi kar sevdam için burdayım.. Saygılarımla.. Sağolun. :tr:

• Adım özgür aslen Sivaslıyim yaşım 38 güvenlik mesleğim hobilerim karyagişi seyretmek ve kartopu oynamak belgesel seyretmek futbol izlemek

• Resmi Gönderi

Aramızda altın pırlanta var işlendikçe işleniyor geleceğin en iyisi olacağı kesin CAN admin bu adamı takip edin ara ara bazı özel yoklamalarıma özel sorularıma aniden ve ve düzgün doğru cevap veren geleceğin iklim uzmanı olacak

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"