Ailemizin Üyelerini Tanıyalım!

• Ben gerçek тaяaηтυℓa sen de gerçek sistemci misin ben de bunu merak ediyorum dostum

• Merhaba arkadaşlar adım Ferit İzmirde yaşıyorum 23 yaşındayım.Bu sitenin takipçilerindenim.Çok beğeniyorum buradaki tahmincilerimizi.Gerçekten baya emek veriyorlar bizlere doğru tahmin verebilmek için gerçekten ustalık isteyen bir iş hepsini tebrik ediyorum.Bu arada kendime youtube kanalı açtım isteyen arkadaşlar kanalıma abone olursa çok sevinirim.Kanalımdan vaktim oldukça değişik videolar paylaşacağım.Abone olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. :)B):olumlu:

https://www.youtube.com/channe…Arzkcw?view_as=subscriber

• Merhaba dostlar 21 Ocak 2020'den beri bu foruma üyeyim önce bu ailede olmaktan da çok memnunum 2013ten beri havalara ilgim var önceden farklı forumlarda da bulundum.Yaşım 18.Adım Semih Soy Adım Ören.Karabük Yeniceliyim.Edirne-Keşan Doğumluyum.Zonguldakta Merkezde 8 yıldır babamın mesleği gereği ikamet ediyoruz.Önceden babamın şark görevi dolayıyla Mardin ve Hakkari'de de bulunduk.Spor alanını ve özellikle futbolu severim.Havalar adına ve genel anlamda bir kanal açtım ona da abone olabilirsiniz.Linki bıraktım.

https://www.youtube.com/channe…videos?view_as=subscriber

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Selamlar dostlar ben Emre 11. sınıf öğrencisiyim, 23 Şubat 2019 sistemiyle alakalı Youtube'tan araştırma yaparken EmreKaya 'nın Youtube videolarına denk geldim ve onun kanalına abone oldum sonrasında attığı videolarla 850 hPa'nın ne olduğunu öğrendim ve hobilerimin arasına meteorolojide girmiş oldu.. 2019'un sonbaharında ise ilk kez bu foruma kayıt oldum ama aktif olarak 2020 Ocak ayından sonra bu forumu kullandım.

İstediğimiz bir kış geçirmek dileğiyle :)

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Merhaba. Ben Selim. 17 yaşındayım. Doğduğumdan beri kar yağışların çok severim, malum okula da gidemediğimden dolayı boş zamanlarımı gelmesi muhtemel kar yağışlarını inceleyerek geçiririm. Acemiyim ve küçüğüm ancak kara olan merakım beni buraya getirdi. Tanışma sayfasını görünce ben de tanıtayım kendimi dedim. Bol karlı bir kış olur inşallah?

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Konusuz adam ().

• Merhaba , Balıkesir'in manyas ilçesinde doğdum , büyüdüm ,1994 doğumluyum. İlçemizin kırsal bölge olması ve göl , baraj , derelerimiz un bereketli olmasından dolayı, avcılık yaygın ve dedem tüfek tamircisiydi, 9 10 yaslarım da havalı tüfek kullanmaya başladım, ellerim titriyordu küçük yasda kollar gelişmemiş (: ilçeye yakin yerde zeytinlik arazisi var , oraya gider karabakkal avlardim , ziyan veya zevk icin oldurmek degil , hayvan sevgim var, sobalı evde oturduğumuz icin , korda güzelce pişirir yerdim , fakat 'Kar yagamadigi zamanlarda avlanmazdim , çünkü kara bakkal dediğimiz sığırcık türü ne benzer siyah ve sari gagalıdır , kar yagamadan bayırlardan inmezlerdi , o yuzden ben kar ile kafayı yemistim daha o yaşlarda, TRT nin kardan adam logolu hava durumunu takip eder, gece kar yağsın diye dua ederdim , Tabi yıllar yıllari kovalarken , büyüdük , dedem hem avcı hemde tamirci olduğu icin , ördek avı macerası başladı , ben kar yagamadigi surece avlanmayı sevmedigim icin hep kar ile yatıp kar ile kalkan , okul harçlığını çıkarmak icin kahvecilik yapan, liseyi ittir kaktir okumuş, kafasina simdilerde Dank eden , tek hobisi balık tutmak ve avla

nmak olan bireyim :) ( av bahane , tüfek omuzda , yağan kar da , kürs kürs çıkan sese , oluşan görselliğe ve sessizliğe Aşığım , (:

• Resmi Gönderi

Merhaba arkadaşlar benim adım Sedat aslen diyarbakirliyim ama doğma büyüme adanaliyim şimdi diyeceksiniz ki angarali ne ayak diye son 6 yıl dir Ankara'da ikamet ediyorum daha önce adana yaşamış olmam vesilesiyle büyük bir kar hasretim var hatta hayatımda ilk karı 15 yaşında yine Ankara'da görmüştüm burada akrabalar olduğu için devamlı gelip giderdik velhasil şuan angarali yiz işletme mezunuyum 3 sene önce bir kar yağarken internet te gezerken başka bir foruma denk geldim daha sonra @Siberian_Tiger hocam vesileyle geçen kış burayı keşfettim geliş o geliş hep buradayım inşallah bu güzel aile ortamı hiç bozulmaz hep beraber güzel sistemler kovalariz anlatacak çok şey varda her şey anlatilmiyor kalın sağlıcakla

• Resmi Gönderi

Site kurulduğundan beri Yöneticiyim kendimi tanıtmamışım bu nasıl iştir arkadaş?

Herkese merhaba, Ben Can, İstanbul'da, Rus bir anne ve Türk bir babanın tek çocuğu olarak dünyaya geldim. İlk dilim yani ana dilim Rusça, sonradan öğrendiğim dil Türkçe'dir. Ailem beni okula da Türkçe'yi yeterince konuşup anlayamadığım için 8 yaşımda göndermiştir. Hayatım boyunca hava olaylarının hepsine hayrandım ve hava durumunu kendimi bildim bileli takip ettim. Modelleri 13-14 yaşlarımda keşfettim yani 9-10 senedir bu işlerle çok daha haşır neşir haldeyim. 2014 yılında ise kendi çapımda model yorumlayarak Kısa Vadede analiz ve yorumlamalar yapmaya başladım. 17 Ocak 2017 tarihinde ise ani bir kararla şu anki Admin kadrosu olarak siteyi açmaya karar verdik ve ben de böylelikle yorumlama ve tahminlerimi kendi platformumuzda dile getirme fırsatı buldum. Sitede bulunan veri Analiz Uzmanı Arkadaşlarımız gibi işin matematiksel ve formüllü, hesaplamalı kısmıyla uğraşmam. Uzun vadede Uzun vadeli modellere ve model ortalamalarına bağımlıyım. Kısa Vadede ise bunca senelik bilgi ve birikimimi, tecrübemi kullanarak son 3 senedir sitemizde her sistemde yaz kış fark etmeksizin yorumlarımı ve analizlerimi yaptım. Yaptığım her işte titizim, detaycıyım, doğrucuyum. Sistemlerde (kar yağışlı olsun, yazın orajlar ve fırtınalar olsun fark etmeksizin) konularıma beklerim :) İyi akşamlar dilerim.

• Merhabalar ben Emre. 1994 doğumluyum Aslen orduluyum ama doğma büyüme İstanbul'dayım. Dizi film işindeyim Sound Designer'ım pandemi olmasa da genel olarak evde çalışıyorum bilgisayar başında. Boş zamanımda PlayStation oynayıp duruyorum bu yüzden de Efsne Semih abimiz buraya gelince ilk defa bir foruma üye oldum açıkçası. Birkaç gün önce katıldım aileye hatta. Pek fazla verileri anlamıyorum ama kar sevdalısı olarak yorumları bile okumak bana yetiyor (: Umarım herkes için en hayırlısı ve en güzel kışı olur.

• Bana kalırsa silah teknolojileri gelecekte çok önem kazanacak o yüzden ben de özellikle Türk savunma sanayisindeki gelişimleri takip eediyorum

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Bana kalırsa silah teknolojileri gelecekte çok önem kazanacak o yüzden ben de özellikle Türk savunma sanayisindeki gelişimleri takip eediyorum

Aselsanla paylaştığım bir füze projem vardı. Sonuç : Takılmadı :/

• Resmi Gönderi

Merhaba arkadaşlar, 6 aralık 2017 tarihinde kendimi tanıtmıştım ancak epey gerilerde kaldığından dolayı tekrar kendimi tanıtlamak istedim. Ben forumda nick adım sistemci5534 namı diğer gerçek ismim ile Emre ÖZKUL, 01 aralık 1988 günü İstanbul' da Fatih esnaf hastanesinde dünyaya gelmişim. Aslen Samsun Ladikliyim. İlk ve Orta okulu Rami Atatürk Okulunda okudum ve 3.sınıftan sonra 1997 yazında sultangazi ilçesine taşındık eğitim hayatına burada devam ettim. Eğitim hayatım devamında mesleki okul okuyarak polis memuru olduk, açıktan işletme bitirerek lisansımızı da adlık 2009 da başladığımız meslek hayatımızda şu an 11 seneyi çok şükür ine çıka bata çıka da olsa bitirdik ve halen istanbulda çalışmaktayım. Çocukluktan beridir. Her çocuğun hayalinde var olan kar hastalığı ve iklimsel hastalık bize de bulaştı ve yaklaşık 2001 den beri takip ettiğim hava durumu bültenleri ,2009 senesi sonları 2010 başlarında Efsanesemihin de aralarında bulunduğu bir platform 'da amatör takip ve forum anlamında hayatım başlamış oldu. İlerleyen süreçte çeşitli formlarda ve panellerde platformlarda üye olarak takiplerim oldu. 2017 senesi başında sinan abi can baran ismet feyzullah abi mustafa dayımız yasin abi nin de aralarında olduğu ekibimiz ile bu platformu kurduk. O tarihlerde çok zor günler atlatsak da şükürler olsun her gün büyüyen bir forum olma yolunda an be an ilerlemekteyiz. Aramıza çok kıymetli insanların da katılımları ile şükürler olsun ki bugünleri gördük ve inşallah daha nice güzel günleri göreceğiz inşallah bundan sonuna kadar eminim. Herkese hayırlı forumlar dilerim. Ben kısaca buyum uzun hikayem zaten anlat anlat bitmez :);)

• Bu forumda çok Emre var onu fark ettim :)

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• merhaba adım bora 1981 istanbul çatalca doğumluyum birkaç senedir efsane semih hocamızı takip ediyorum. Kendisinin buraya geldiğini duyunca bende geldim. Daha çok takipçiyim hava olaylarını çok severim özellikle kar tutkudur bende inşallah bu sene beklediğimiz kar yağışına kavusuruz.