Futbol Konusu

• Sıkıcı değildi bence. Hakem biraz temasli oyuna izin verse farklı skor olurdu. Ben Ferdi'yi yine çok beğendim. İsmail Yüksek ve King girdikten sonra gayet iyi top yaptılar. Galatasaray'da her pozisyona giren Demirbay dikkatimi çekti.

Çok sıkıcıydı sen Fenerli olduğun için sıkıcı gelmemiş kardeşim bence ☺

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• böyle yapmayın ama yapmayınca içimde bir burukluk oluşuyor neyse bunun içinde bir kural koyarız sonrakilere 2400 de benden :)

Hahahah mustafa sen adamın hasısın eyvallah sadece şaka yapmıştım her şakamda senden :hs: puan alıyorum bende de bir burukluk oldu şuan

• Resmi Gönderi

Çok sıkıcıydı sen Fenerli olduğun için sıkıcı gelmemiş kardeşim bence ☺

Ben gayet keyif aldım. Keske kazansaydık. Eksiklerimiz de vardı. Ona rağmen takım gayet iyi mücadele etti.

• Valla ben bugün bir kez daha dedim ki iyi ki Trabzonspor var ligde şampiyon olmuşta büyük maç havası yaşatıyor. Yeminle şu maça dünya derbisi demeye bin şahit ister ki 433 te millet dalga geçiyor takımlarla

• Sıkıcı değildi bence. Hakem biraz temasli oyuna izin verse farklı skor olurdu. Ben Ferdi'yi yine çok beğendim. İsmail Yüksek ve King girdikten sonra gayet iyi top yaptılar. Galatasaray'da her pozisyona giren Demirbay dikkatimi çekti.

ben de hiç sıkılmadım kardeşim, terapi gibiydi mışıl mışıl uyumuşum uzatmalarda uyandım

Tothenamadı

• ben de hiç sıkılmadım kardeşim, terapi gibiydi mışıl mışıl uyumuşum uzatmalarda uyandım

Esneye esneye bir hal oldum ben de zor tuttum uyumamak için kendimi valla

:kralice:

• Şaka değil biraz yorgundum 20. dakikada falan uyuyakalmışım. 90+3'te uyandığımda oyuna Batshuayi giriyodu

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.