Futbol Konusu

• Yönetim.

Yok onu bende biliyorumda isim olarak sormuştum. Neyse konuya muhatap yöneticiler bi cevap verme zahmetinde bulunmadılar cevabın için sağol yinede.

• Resmi Gönderi

Yok onu bende biliyorumda isim olarak sormuştum. Neyse konuya muhatap yöneticiler bi cevap verme zahmetinde bulunmadılar cevabın için sağol yinede.

Yönetimden herkes ,Rastgele kim online ise onaylıyor

• Resmi Gönderi

Ben veya yönetimden herhangi bir üye onaylama yetkisine sahip.

• Yönetimden herkes ,Rastgele kim online ise onaylıyor

Öncelikle kesinlikle amacım bir tartışma çıkarmak değil ama bir eleştirim var. Kaldıki zaten 1.5 yıldır bu forumdayım bugüne kadar tek kelime birine kötü bi sözüm olmadı neyse. Eleştirim şu bu kadar kişinin yorum onaylama yetkisine sahip olması bence sağlıklı değil. Hatta yorum onaylama olmasıda çok doğru değil çünkü bu bir adaletsizliğe sebep oluyor. Mesela dün benden sonra yazılan yorumlar onaylanırken benim 2-3 kelimeyle hiçbir kötü bir şey barındırmayan yazdığım bir yorum uzun süre onaylanmadı. Bir süre öncede yorum onaylama yetkisi olan biriyle ufak bir tartışma yaşamıştım ve kendisi bana istediğini yazıyor benim ona verdiğim cevaplar ise onaylanmıyor. Bu hiç adaletli değil. Bu yüzden bu onaylama yetkisi bence olmamalı yada futbol konusu kapatılmalı. Ha küfür yada kötü söz kullanılacak diye onaylama yetkisi bulunduruluyorsa o zaman küfür eden bir kez ciddi uyarılır yada ağır bir şey söylemişşe ceza alır süreli yada süresiz. Bu uygulama daha sağlıkla bence.Dediğim gibi diğer türlüsü adaletsizliğe neden oluyor. Neyse ilk kez bu kadar uzun yorum yazdım bu forumda çünkü bu mesele biraz canımı sıktı.

• Resmi Gönderi

Oguzhan bende bu konudan şikayetçiyim yani futbol konusundan genelde tartışmaya sebep olacak mesajlaşmalar onaylanmaz sizinkini kim onaylamadı bilmiyorum

• Tüm Trabzonsporluların şampiyonluğunu kutlarım. Konya bir mucize gerçekleştiremezse bu sezon bitti.

• Ali Koç'un Hulusi Belgü'ye gösterdiği tepkiyi aşırı saçma buldum. Adam çıkmış Hulusi Bey' e cevap veriyor sadece

Yüzünü bile görmeye tahammülüm yok artık sadece haberlerden okuyorum. Adam resmen neden yönetim istifa dediniz demiş😄

• Fenerbahçe Şampiyonluğa Adeta Havlu Attı

Fenerbahçe 0-1 Medipol Başakşehir (MS)

Emre Belezoğlu’nu sezon öncesi gönderip Pereira’yı getirdin de ne oldu Ali Koç

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe Şampiyonluğa Adeta Havlu Attı

Fenerbahçe 0-1 Medipol Başakşehir (MS)

Emre Belezoğlu’nu sezon öncesi gönderip Pereira’yı getirdin de ne oldu Ali Koç

Fenerbahçe camiasının başkanı her istediğini öylece yapamıyor. Kendisi de Emre'nin gitmesini istemezdi. Ama taraftarın bir beklentisi var kendisinden. Daha önce avrupada az çok başarı yakalamış, gitmiş bilmem nerelerde şampiyon olmuş Vitor Pereira'yı getirdi. Ben hala Pereira'yı suçlamıyorum. Fenerbahçe'nin düzelmesinin tek çözüm yolu yönetimin değişmesi.

• Resmi Gönderi

Futbol konusundan memnun muyuz ? 16

1. Evet oldukça memnunuz (7) 44%
    2. Evet az memnunuz (3) 19%
    3. Olsa da olur olmasa da olur (3) 19%
    4. Evet memnunuz (1) 6%
    5. hayır memnun değiliz (1) 6%
    6. Hayır hiç memnun değiliz (1) 6%
    7. Hayır çok memnun değiliz (0) 0%

Herkese merhabalar sevgili Havalarınsesi

Üyeleri Futbol konusunda bir anket yaparak bu konunun ne kadar değerli

Bir konu Olduğunu ölçmeye çalışıyoruz. Oylarınız bizim için değerli Herkesi ankete bekliyoruz…

• Yok artık bu kadarı da fazla... Hayatımda ilk defa Fenerin yediği gole güldüm. Acınacak hâlimize gülüyorum.

• Resmi Gönderi

Bu takım ayrımı değil..Taze haber diye yazalım.Buyukler başta olmak üzere çoğu kulüp bu durumda maalesef.

Beşiktaş'a büyük külfet! Tam 50 milyon TL...

Beşiktaş'ın yollarını ayıramadığı 4 futbolcunun yarım sezonluk maliyeti 50 milyon TL'yi buldu. Kış transferde siyah-beyazlılarda kadro dışı olan isimlerden sadece Adem Ljajic'e teklif geldi. Ancak Sırp oyuncu da İstanbul dışına gitmek istemedi. Fabrice N'Sakala, Douglas ve Jeremain Lens'le ilgilenen bile olmadı.

• ZTK’da Çeyrek Finale Kalan Takımlar Belli Oldu (seri başı olanlarla olmayanlar alt alta sıralanmıştır, herhangi bir takım altında ki ile değil yanında ki takımlarda biriyle eşleşecektir)

0DE0C9F7-C90B-4DB1-8146-A18B39912434.jpeg

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...