Futbol Konusu

• Kim Kazanır 6

1. Fenerbahçe (5) 83%
    2. Trabzonspor (1) 17%
    3. Berabere (0) 0%

Şimdi ben bir süre anket yok demiştim dimi

Nereden bileyim hafta sonu derbi olduğunu

Spor Toto Süper Lig 15. Hafta

Trabzonspor - Fenerbahçe

Gün: Cumartesi

Saat: 19.00

Yayın: BeIN Sports HD 1

Ödül 300 HS Puan

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Pozisyonu tekrar tekrar gösterdiler ayaga müdahale yok ittirme bile yok hakem direk penaltı verdi, saçma! ben kötü maç demedim ama yaşım odaklı daha güzel senelerde daha güzel dünya kupası maçları izledim 2010 en iyisiydi bence

Di Maria'nın sol ayağı arkadayken Dembele nin mudahalesi var . Daha dikkatli ve yavas sekilde izleyin.

• Şunun gibi marşı harcamasalar da her sezon yenileseler ne kadar güzel olur neyse ZTK Heyecanı bugün başladı

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu eşleşmeleri:

🔹 Alanyaspor-Galatasaray

🔹 Gaziantep FK-Konyaspor

🔹 Sivasspor-Karacabey

🔹 Ümraniyespor-Trabzonspor

🔹 Fatih Karagümrük-Başakşehir

🔹 Antalyaspor-Kayserispor

🔹 Fenerbahçe-Rizespor

🔹 Ankaragücü-Beşiktaş

• Ankaragücü maçı vodafoneparkda oynanır umarım :)))

...

• Spor Toto Süper Lig 15. Hafta

Trabzonspor 2 - 0 Fenerbahçe

Maçın Sonucunu Doğru Tahmin Eden mustafa28 Tebrik Ederim

• böyle bir şey beklemiyordum bu arada

• Futbolda Kara gece Sivas'ta oynan maçta hakemler Galatasarayin kazanması için elinden geleni yaptı boey adlı oyuncu Sivaslı oyuncunun kafasına kramponla tekme attı ve adamın kafasını kanattı hakem sarı kart verdi Sivas ikinci yarı gol buldu vara giden hakem golü iptal etti ama golde ne ofsayt vardı ne faul maçı 2-1 Galatasaray kazandı Allah'in adaleti bir gün kendini gösterir iyi geceler

• Futbolda Kara gece Sivas'ta oynan maçta hakemler Galatasarayin kazanması için elinden geleni yaptı boey adlı oyuncu Sivaslı oyuncunun kafasına kramponla tekme attı ve adamın kafasını kanattı hakem sarı kart verdi Sivas ikinci yarı gol buldu vara giden hakem golü iptal etti ama golde ne ofsayt vardı ne faul maçı 2-1 Galatasaray kazandı Allah'in adaleti bir gün kendini gösterir iyi geceler

Boş konusuyom tok ayak la oynama seviyesinde Sivaslı oyuncu kafasını sokuyor

• Gs vara rağmen penaltılari verilmiyorken herşey siz FB için çok guzeldi demi ağlayacaksiniz oynamayalim

• Resmi Gönderi

Gs vara rağmen penaltılari verilmiyorken herşey siz FB için çok guzeldi demi ağlayacaksiniz oynamayalim

GS nin her pozisyonunda var yok bir nevi 🤓