Oyunlar - Teknolojik Ürünler-tavsiye ürünler

• Telefon ayarlarında pil bölümü varsa oraya bakabilirsin belki bir ayarı vardır bazı telefonlarda aşırı ısınma olunca kendini koruma olayı var diye biliyorum

ayarları çok kurcaladım hatta Googleye youtubeye bile sordum bu sorunu alakasız alakasız şeyler çıktı

• ayarları çok kurcaladım hatta Googleye youtubeye bile sordum bu sorunu alakasız alakasız şeyler çıktı

Ben ilk defa bir telefonun kendini korumaya aldığını duydum cidden çok garibime gitti :düşünceli:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Ben ilk defa bir telefonun kendini korumaya aldığını duydum cidden çok garibime gitti :düşünceli:

Bir telefon alalım dedik pişman olduk götürecem telefoncuya durumu anlatacam ayarlayabilecekler mi bakalım

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

En sevdiğim COD Serisinin 4.oyunu ve en sevdiğim final sahnesi

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
      :'D

Kulağa hoş gelmiyor

• Algida İle Kazan uygulamasında 2300 algida puanına 1250 valorant puanı var. Saolsun Whisper ve UsTaD abiminde destekleri ile baya bir puanım oldu 3750vp aldım şimdi dükkanıma yağmacı vandal gelmesini bekleyeceğim. Ayrıca pubg ucleri, lol rpleri, steam cüzdan kodları internet vs bir sürü içerik var satın alabileceğiniz kesinlikle öneririm dondurmaya harcadığını paranın bir kısmını dönüştürüp kullanıyorsunuz. Stoklar genelde 1 ayda yenileniyor :olumlu:

Tothenamadı

• Algida İle Kazan uygulamasında 2300 algida puanına 1250 valorant puanı var. Saolsun Whisper ve UsTaD abiminde destekleri ile baya bir puanım oldu 3750vp aldım şimdi dükkanıma yağmacı vandal gelmesini bekleyeceğim. Ayrıca pubg ucleri, lol rpleri, steam cüzdan kodları internet vs bir sürü içerik var satın alabileceğiniz kesinlikle öneririm dondurmaya harcadığını paranın bir kısmını dönüştürüp kullanıyorsunuz. Stoklar genelde 1 ayda yenileniyor :olumlu:

Biz de aldık dün de o dondurma hemen bitmez bizim evde zaten yarın köye gidiyoruz sana atabilirsem atarımaltındaki kodu

%90 ihtimalle bitmez ama neyse :D

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Şaka mı buuu daha dün vp aldım hesaba şuan dükkanımda yağmacı vanfal var yapıştım direk o.O

Tothenamadı