İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• pasted-from-clipboard.png

En düşük sıcaklıklar normalden +1.3 derece daha fazla en yüksek ise +1.4 derece daha fazla ölçülmüş gelen sistemle bu değerler düşebilir..

Yağış olarak ise çok kurak bir şekilde ilerliyoruz %88 daha az yağış gerçekleşmiş normalden

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Resmi Gönderi

1992 senesini hatırlıyorum

İstanbul adına 1 hafta süren soğuk ve kar vardı

Sanırım dek sistemiydi o zamanlarki imkan ne olabilir hem ülke hemde daha 11 yaşında olan benim için , tek imkan 7 katta oturmak 240 derece gökyüzünü görebilmek bulutluları tanımak oda ansiklopedi yardımı ile .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Off be biraz eski sistemleri izledimde. 2017 Ocak gibi bir sistem tekrar yaşar mıyız bee :/

Tothenamadı

• Off be biraz eski sistemleri izledimde. 2017 Ocak gibi bir sistem tekrar yaşar mıyız bee :/

Zor onun gibisi gelir değişik bir sinoptik değişik açı ile gelişti herşey

• bu sene güzel kar alıcaz gibi duruyor hayırlısı bakalım .

...

• Yağış açısından şehrin kuzey kısımları , güney ilçelere göre daha önde gözüküyor. Anadolu yakasının kuzeyleri en çok yağışı alan bölge olacaktır tahminimce.

• Yağış açısından şehrin kuzey kısımları , güney ilçelere göre daha önde gözüküyor. Anadolu yakasının kuzeyleri en çok yağışı alan bölge olacaktır tahminimce.

23zj4j2.gif

Her zamanki gibi:)

• Resmi Gönderi

İstanbul Diyagramına bakarsak yapacağımız yorum ekstrem bir yağış yok Sıcaklıklarda 20 li derecelerde seyretmeye devam edecek gibi .

• İstanbul Diyagramına bakarsak yapacağımız yorum ekstrem bir yağış yok Sıcaklıklarda 20 li derecelerde seyretmeye devam edecek gibi .

ekim yağış açısından nasıl duruyor reis bursada? eylül ayına benzer görüntümü var eylülde toplam 27 günde 7.5 kg yağış almışız :( son çıktılar ne sunuyor acaba?

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

ekim yağış açısından nasıl duruyor reis bursada? eylül ayına benzer görüntümü var eylülde toplam 27 günde 7.5 kg yağış almışız :( son çıktılar ne sunuyor acaba?

Buna Akşam cevap verebilirim tekrardan bakıp .

• Resmi Gönderi

SameT.

Kuraklık ve yağış azlığı devam edecek gibi .

• reis şimdi dinledimde yetkili birini adam ekim ayı için aşırı derecede kurak dedi :(( ekim ayı aslında çatır çatır yağış ayıdır ama ne bileyim abi adam ölücü aşırı ve çok kötü diye sundu bize.bakalım ne olacak

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

reis şimdi dinledimde yetkili birini adam ekim ayı için aşırı derecede kurak dedi :(( ekim ayı aslında çatır çatır yağış ayıdır ama ne bileyim abi adam ölücü aşırı ve çok kötü diye sundu bize.bakalım ne olacak

Şuanki görünümde doğru demiş

• Resmi Gönderi

reis şimdi dinledimde yetkili birini adam ekim ayı için aşırı derecede kurak dedi :(( ekim ayı aslında çatır çatır yağış ayıdır ama ne bileyim abi adam ölücü aşırı ve çok kötü diye sundu bize.bakalım ne olacak

O yetkili kişinin videosunu izledim ben de. Ama çekilmiyor artık. Sıkıcı, videolara önem vermeyen, çou zaman sadece CFSV2 nin aylık raporlarını sunmaya başladı. Tutarlılığı da iyice düştü. Kışın her videosunu izledim. Çok fazla biriyle çelişiyor. Severek takiip ettiğim birisiydi. Bıraktım takip etmeyi.