Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Valla cocuklar gibi oturup aglicam yav, cok kotu sanssizlik bu, fakirliginde gozu kor olsun arabamiz da yok kar yagan yerlere de gidemiyoruz , saglik olsunda gerisi muhim degil

• Ömer hocam bu girdabın etkili olması kaç saatlerinde olacak ortalama bize ve başka şehirlere? Ona göre küçük bir uyku molası vermeyi düşünüyorum :D

:kralice:

• Hocam sizi tebrik ediyorum Gebze en az 30 cm dediniz fazlası bile oldu bu gece yağış olurmu bu girdabın burayı vurması muhtemelmi

• Hocam sizi tebrik ediyorum Gebze en az 30 cm dediniz fazlası bile oldu bu gece yağış olurmu bu girdabın burayı vurması muhtemelmi

Hocam 30 cm demedim kardan adam yapacak kadar dedim sonuç olarak tuttu
    Eğer girdap bozulmazsa muhtemel

• Çok güzel bir kar oldu. Ben memnunum. Bundan iyisi can sağlığı. 1. sistem 16-17 Ocak sonra 2. sistem 16-17 Şubat. 2 güzel sistem aldık. Şükürler olsun. Üçüncüsü olur mu bilemem ama olmasa da güzel iki sistem aldığımız kaliteli bir kış oldu. Allah’a şükürler olsun

• Çok güzel bir kar oldu. Ben memnunum. Bundan iyisi can sağlığı. 1. sistem 16-17 Ocak sonra 2. sistem 16-17 Şubat. 2 güzel sistem aldık. Şükürler olsun. Üçüncüsü olur mu bilemem ama olmasa da güzel iki sistem aldığımız kaliteli bir kış oldu. Allah’a şükürler olsun

Basit bir mantıkla 16 17 mart 3. Sistem =D =D

Tothenamadı

• Bu seneki denk geliş çok enteresan oldu gerçekten. Olur mu olur =D

Aralığıda boş geçmesek eyiydi =D

Tothenamadı