Model Paylaşımı Ve Yorumlama - Şubat 2021

• Karadenizin diğer ucu odesse de -25/28 ler dolaşıyorsa herşeye gebedir.Mini87 14 sisteminde değil hemen arkasında ki sistemde :kralice: :kralice:

• Eline sağlık

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Karadenizin diğer ucu odesse de -25/28 ler dolaşıyorsa herşeye gebedir.Mini87 14 sisteminde değil hemen arkasında ki sistemde :kralice: :kralice:

Hocam bende ay sonu olan sistemi mercek altına aldım konumda dediğim gibi tabi detaylara sizler daha çok inersiniz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hocam bende ay sonu olan sistemi mercek altına aldım konumda dediğim gibi tabi detaylara sizler daha çok inersiniz

Ay sonuna tam bakamadım hocam genel olarak marta kadar sürecek gibi zaten..Soğuk tarafta kalacağız bakalım takipler daha zevkli hale gelecek

• Bizim denizlerimiz bu kadar sıcakken nasıl ab üretemiyor anlamıyorum italyada hemen patlıyor ab

Tothenamadı

• Burak hocam ecmf bu ısrarı devam ediyor kısa vadede degisirmi

Vade kısa değilki 216. Saatte atlantiğe gitti

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Bir seferlik meraklarınız gitsin diye paylaşım yapıyorum

kar

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Marmara ve Karadeniz kıyı sistemi yapmış bu kar haritası ecmwf ise

• italyaya fazla sokulmayıp doğulayabilirse döne döne vurur bu.

Eps tam da dediğim gibi çıkmış. Döne döne vuruyor. Ecm biraz fikir vermişti zaten. Akşam ecm iyi çıkabilir.

• Daha 3 gün var bir bakmışsın olay daha güzel boyutlara ulaşır GFS var önümüzde daha da iyi çıkar inşallah sabahı orta derece beğendim

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Yarın akşam çıktısına kadar gfs de 5 güncelleme verisi daha göreceğiz.6.veri yani yarın akşam burada ateş edenler tank sürenler görebiliriz (:B)