Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• ne güzel çoğu kişi küçüklüğünden bu yana değişim gösterir ama ben hep aynı kalmışım ana sınıfındaki halim ile şuanki halim arasında tek değişen şey boyum sanırım başka hiç bir fark yok :) hala marketlerde sigara alırken yaşımı soruyolar. Bu iyi midir kötü müdür bilemedim sanırım geç yaşlanacağım o yüzden iyidir diye düşünüyorum

• Resmi Gönderi

ne güzel çoğu kişi küçüklüğünden bu yana değişim gösterir ama ben hep aynı kalmışım ana sınıfındaki halim ile şuanki halim arasında tek değişen şey boyum sanırım başka hiç bir fark yok :) hala marketlerde sigara alırken yaşımı soruyolar. Bu iyi midir kötü müdür bilemedim sanırım geç yaşlanacağım o yüzden iyidir diye düşünüyorum

Minyon yapınız varsa aynen dediğiniz gibi olur.

Sizin de,tum HS ailesinin de ömrü ve yüzü güzel olsun inşallah.

• Resmi Gönderi

İyi sabahlar

Final çalışmaktan uyuyamadım artık sabah namazını kılıp yatmak farz oldu😂

Hayırlı sabahlar abim.. Hoşgeldin, Allah kabul etsin inşallah

• Final çalışmaktan uyuyamadım artık sabah namazını kılıp yatmak farz oldu😂

Bilal hoşgeldin Bizde bekliyoruz. Allah kabul etsin.

• ne güzel çoğu kişi küçüklüğünden bu yana değişim gösterir ama ben hep aynı kalmışım ana sınıfındaki halim ile şuanki halim arasında tek değişen şey boyum sanırım başka hiç bir fark yok :) hala marketlerde sigara alırken yaşımı soruyolar. Bu iyi midir kötü müdür bilemedim sanırım geç yaşlanacağım o yüzden iyidir diye düşünüyorum

Benim ablamda da omurilik eğriliği olduğu için boyu 8. Sınıftaki gibi duruyor ben de 1.80 olduğum için kitapçıya gidince liseye giden ablam sanıyorlar kitapları ona soruyorlar bu kitabı çözebilir misin diye =D

Hatta bazen ablamla gezerken sınıf arkadaşlarımdan beni görenler oluyor sonra mesaj atıyorlar sevgili mi yaptın diye :ıhıhıh:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Günaydın HS ailesi gününüz güzel geçsin :güneş:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

ne güzel çoğu kişi küçüklüğünden bu yana değişim gösterir ama ben hep aynı kalmışım ana sınıfındaki halim ile şuanki halim arasında tek değişen şey boyum sanırım başka hiç bir fark yok :) hala marketlerde sigara alırken yaşımı soruyolar. Bu iyi midir kötü müdür bilemedim sanırım geç yaşlanacağım o yüzden iyidir diye düşünüyorum

ne yani biz yaslimizyiz irem hanim. :/
    bende de dolmusa otobuse bindimmi ogrenci kesiyolar naber ;-)

• çok saçma olacak ama evinde algida kutu dondurma olan var mı ?

Dondurmayı bitirince kutunun altında bir promosyon kodu oluyor ve bana lazım. Eğer varsa atabilir misiniz ?

Tothenamadı

• çok saçma olacak ama evinde algida kutu dondurma olan var mı ?

Dondurmayı bitirince kutunun altında bir promosyon kodu oluyor ve bana lazım. Eğer varsa atabilir misiniz ?

Valla ben hep tek tek alıp yerim olsa atardım (:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• 10 puan lazım 2 tane dondurma girdim puan versin diye internet verdi. Kafayı yicem 1 aydır stokların yenilenmesini bekliyodum. Yakınımdaki herkede sordum bir tek burası kalmıştı :D

Tothenamadı

• tekli classic veya magnumlardada oluyo eğer yiyen olursa aklında olsun :ıhıhıh:

Tothenamadı