Anlık Deprem Bildirimleri

• Resmi Gönderi

850temp_20230206_12_009.jpg?

850temp_20230206_12_033.jpg?

Pazartesi akşam

Salı akşam

çarşamba akşam

SALI GÜNÜ GECE GEÇ SAATLERİ KISACA ÇARŞAMBA GÜNÜNE GEÇİŞTE AYAZ İLE BERABER DEPREM BÖLGELERİNDE AŞIRI DERECEDE SICAKLIK DÜŞÜŞÜ MEVCUT.

850temp_20230206_12_057.jpg?

• Sırada istanbul depremi var kaçarımız yok artık cok yakın Allah gazamızı mübarek eylesin.

...

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Olası istanbul depreminde olacaklar

...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Enes_1 ().

• Resmi Gönderi

Kızılay bugün kan bağışı limitini 2 katına çıkararak 40 Bin ünite kabul etmiş. Güzel ülkem güzel insanlarım Selam

Bu arada yeri hic değil ama yaz yangınlarında teknesinde atlayıp bölgeye giden unlulerimiz den varmi oralarda aracıyla yardıma giden orada olan moral vermek için olsun yardım için olsun topluluğun bilinçlenmesi açısından? ben suanlik görmedim gibi.

• Kızılay bugün kan bağışı limitini 2 katına çıkararak 40 Bin ünite kabul etmiş. Güzel ülkem güzel insanlarım Selam

Bu arada yeri hic değil ama yaz yangınlarında teknesinde atlayıp bölgeye giden unlulerimiz den varmi oralarda aracıyla yardıma giden orada olan moral vermek için olsun yardım için olsun topluluğun bilinçlenmesi açısından? ben suanlik görmedim gibi.

Abi yollari kapatmamak için gitmiyorlardır. Zaten çok yoğun durumda. Ünlülerin gitmemesi daha iyi. Sadece yardım edecek insanlar gitsin zaten. Gereksiz yere kalabalık olmasın

• Resmi Gönderi

Daha çoğu yere yardım ulaşmadı çok artacak bu sayı hatta malatyada bir binaya yardım ederken diğer olan depremle yanındaki bina yardım edilen binanın üzerine göçmüş arama kurtarma yapan ekiplerde enkazda kalmış durum aşırı vahim

Gokhan sabahki konuştuğumuz miktarı geçti can kaybi

Yok ya ülkemizde sürekli bir afet herkese bir karavan şart arkadaşlar sel oluyor yangın oluyor türlü türlü afetler yakamızı bırakmadı, benim artık suanki hedefim bir karavan duzup ilave yakıt deposuyla günes pillerile içerisinde çeşitli iletişim kanallarla donatılmış. Bu gibi durumlar çekilecek şekilde bölgeye ya hiç bir şey yapmasam 3 bardak sıcak :çay: verilir afet görevlilerine. Bizim ülkemizde şart arkadaşlar.

• Resmi Gönderi

Abi yollari kapatmamak için gitmiyorlardır. Zaten çok yoğun durumda. Ünlülerin gitmemesi daha iyi. Sadece yardım edecek insanlar gitsin zaten. Gereksiz yere kalabalık olmasın

Harunum göçükten çıktım ben 99 da ankaradan arabasının arkasına küreğini kazmasıni atmış gocuklerden kayan yollardan kırık camiyla gelmiş bir abi sayesinde. Bir kişi bir can demektir bir battaniye 3-4 can

• Gokhan sabahki konuştuğumuz miktarı geçti can kaybi

Maalesef ki böyle giderse 10 bin kişiye kadar gider ölüm sayısı daha ulaşılamayan 1500 e yakın enkaz varmış.

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Buralar çok kötü 20 bin ölü bile çıkabilir Allah göstermesin...

...

• Bir isteğiniz varsa yapabilirim arkadaşlar. tek ricam çok dua etmeniz geldiğim an bile 2 tane deprem ile sallandık gözümüzün önünde binalar yıkılmaya devam ediyor...

...