Anlık Deprem Bildirimleri

• Resmi Gönderi

Erenim bir kaç wp grubuna ses atılmış AFAD bildirmiş veya inşaat mühendisleri takip ediomus pek inanmadım ama Hatay fayinda yığılma var diyince bir tedirgin oldum wp atıyorum bak dinlerisn

Tek orası kaldı zaten

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ne kadar doğru bilemem Allah bilir ancak 8-10 Şubat arasında bir deprem daha bekliyormuş bu arkadaş Kendisine deprem kahini deniyor + olarak 13-14 Şubat gibi bir şiddetli deprem daha bekliyormuş

Bu adamdı sanırım kahramanmaraşın orda 7.5 şiddetinde deprem beklediğini söylemişti 3 şubatta

...

• Daha en kötüsü gelmedi arkadaşlar uyarıyorum deprem değil ihmal öldürür !!!

Acil olarak yaşam üçgenini öğrenin panik etmeyin !! deprem çantası hazırlayıp evin erişilebilecek bir noktasına koyun ahir zamandayız

Savaşlar çıkacak depremler olacak Kıyamet yakındır !! Allah yar ve yardımcımız olsun...

...

• Celal Şengör levhaların kaydığı için Erzurum ve Adana civarlarında deprem beklediğini söylemişti dün ama tarihini bilemeyiz demişti

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Tek orası kaldı zaten

Hatay kalmadı ki zaten. Şehir fay titeşimleri yüzünden göçmüş, deniz seviyesinin altına düşmüş, deniz suyu alıyor, şehrin yarısından fazlasının yok olduğu söylüyor orada olanlar... Çok endişeleniyorum felaket tellallığı da yapmak istemiyorum ama faylar çok gergin. Doğu bölgeler dikkatli olmalı... İstanbul için de bir an önce önlemler başlamalı 99'dan beri ülke olarak çok geç kalındı zaten, hal ortada...

• Hatay kalmadı ki zaten. Şehir fay titeşimleri yüzünden göçmüş, deniz seviyesinin altına düşmüş, deniz suyu alıyor, şehrin yarısından fazlasının yok olduğu söylüyor orada olanlar... Çok endişeleniyorum felaket tellallığı da yapmak istemiyorum ama faylar çok gergin. Doğu bölgeler dikkatli olmalı... İstanbul için de bir an önce önlemler başlamalı 99'dan beri ülke olarak çok geç kalındı zaten, hal ortada...

Adana ve Erzurum tarafında yüksek yük birikimi varmış bu seferde

• Pakistan, tüm bakanların bir aylık maaşlarını ve tüm devlet memurlarının bir günlük ücretlerini Türkiye için açılan yardım fonuna bağışladı.

• Resmi Gönderi

Pakistan, tüm bakanların bir aylık maaşlarını ve tüm devlet memurlarının bir günlük ücretlerini Türkiye için açılan yardım fonuna bağışladı.

Örnek güzel,bizde ne var buna örnek?

• Enkaz kaldırma 1 ay sürecek sanırım bu gidişle

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Van’da da deprem olmuş fay o taraflara doğru kaymaz umarım yoksa işin içinden çıkılmaz bir hal alır

• Resmi Gönderi

Van’da da deprem olmuş fay o taraflara doğru kaymaz umarım yoksa işin içinden çıkılmaz bir hal alır

Olağan şeyler sakaryadada var hatayda da

• Valilik tarafından veya haber kanalları tarafından paylaşılan kurtarma videoları varsa paylaşın bence hep içimizi karartmamak lazım azıcıkta sevinelim

3 Harfliler Sahada

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Üzücü can sıkıcı bir haber yazmak istemiyorum fakat mecburen yazıyorum Soğuk hava atağı gelecek gibi duruyor

Gelmesin ya keske bu da gelmeseydi. O kadar beklediğimiz sistemin olayı bu hale getireceği aklımın ucundan geçmezdi. 2 gündür hayat çok tuhaf geliyor. Dertlerimizin ne kadar küçük olduğunu cok iyi anlıyoruz

• Resmi Gönderi

Fırsat düşkünü pislikler devrede.

Adana otobüs terminalinde yolcu yoğunluğu fırsat bilinerek adana İstanbul biletleri 800 TL ye yükseltilmiş :(

Allah'a havale ediyoruz,kanun da en kısa zamanda gereğini yapsın inşaallah.

.