Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

winter is comming

Burasının Normal Hayat olduğunu öğrenince belki sana görev verilir Şuan ceza almıyorsan Whisper Abimin hatırı var ben kimi seviyorsam o sevdiğim kişide kimi seviyorsa ondan sebep severim yani ( Whisper ABİ SENİ SEVİYOR VE BİZDE SEVİYORUZ SENİ )

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Bu yıl Karadeniz bir tık önde duruyor ama baba olan sistem nereden giriş yapacak bakalım ➡️

• Eren sen kimse lafına bakma kardeşim senin tahmin ve yorumlarini ben çok beğeniyorum

• winter is comming

Burasının Normal Hayat olduğunu öğrenince belki sana görev verilir Şuan ceza almıyorsan Whisper Abimin hatırı var ben kimi seviyorsam o sevdiğim kişide kimi seviyorsa ondan sebep severim yani ( Whisper ABİ SENİ SEVİYOR VE BİZDE SEVİYORUZ SENİ )

Abi siz bana görev verin yeterki ben gerçekten şu sıralar çok zor Döneöden geçiyorum abi bişeylerle uğraşmam lazım yani ondan görev istiyorum abi

• Resmi Gönderi

İnşAllah diyelim ama Sahutt bu aralar pek aktif değil yoksa ben mi göremedim

Buralardayım. Akdeniz konusunda oluyorum çoğunlukla. Girmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Model konusunda da oluyorum da. Yorum yapmaya zaman olmuyo gece hariç. Gece buradayım ama bugün 🐥

• Resmi Gönderi

Bu forumda hepimiz bir aileyiz önce bunu unutmayalım. Aile içinde bile bazen ters dülebiliriz fertler ile. Burada adminmiş, co adminmiş, modöratörmüş sadece bir ünvan nihayetinde bu forumda bulunan herkes bana göre görevlidir. Önce kendimiz ve site içi kurallarımızdan hepimiz sorumluyuz. Bu kurallara uyulduğu müddetçe mutlu mesut günler, aylar, yıllar geçiririz. 💓

• Resmi Gönderi

Eren sen kimse lafına bakma kardeşim senin tahmin ve yorumlarini ben çok beğeniyorum

Teşekkür ederim emeği gecen bir çok kişi var üzerimde en başta site içinde faydalı konular açan birisi 😀

• Sinan abi mesela bizde neden bir üyeyi engelleme onun yazdiklarini göremeyecegimiz bir uygulama yok

• Yaw görevli yada gorevsiz olan ne farkeder hepimizin istedigi belli

güzel bir sistem

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bir korku müziği buldum dinleyip nasıl hissettirdiğini yazarsanız sevinirim oldukça ürkütücü bu arada.. :)

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Sinan abi mesela bizde neden bir üyeyi engelleme onun yazdiklarini göremeyecegimiz bir uygulama yok

Screenshot_2022-01-14-22-35-09-135_com.android.chrome.jpg

• Harici İçerik youtu.be
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Tothenamadı

• Eren valla Teşekkür ederim ben bilmiyordum

• Resmi Gönderi

Harici İçerik youtu.be

Bu adam fav ım bu arada 😂

Bu adam üzerinden yapilan derlemeler çok iyi.