Sohbetimiz Bol Olsun

• Valla ben lisede full bu hobilerle ilgileniyordum. Meteorolojisiydi yazılımıydı matematiğiydi otomativiydi. Onlarla uğraştığım 3 4 seneyi derslerle uğraşsam kesin girerdim istediğim yere :) son 1 sene çalışmayla 100k oluyor anca

Hocam cidden başarılar diliyorum yaptığın tahminler nerdeyse hepsi olumlu çıkıyor sende insansın sonuçta adı üstüne tahmin ya gerçekleşir yada gerçekleşmez ama severek takip ediyorum tahminlerini:)

• 10k hedefliyordum İtü makine. Vazgeçtim İTÜ elektrik-elektronik yazacağım. 50-60k yeterli oluyormuş.

Umarım bu zorlu maratonda hedefine ulaşırsın hocam.Bu sene sınava girecek sayısı geçen seneye göre daha fazla maalesef. Allah kolaylık versin. Size ve sınava girecek herkese.

• Eser14 Mezunlar 1-0 öndedir bence. Sonuçta 1 yıl daha tecrübelisin. Atmosferi tanıyorsun. Ama cidden çok sıkıcı kabus gibi. Asosyal yaşam sevmem hiç.

Hocam cidden başarılar diliyorum yaptığın tahminler nerdeyse hepsi olumlu çıkıyor sende insansın sonuçta adı üstüne tahmin ya gerçekleşir yada gerçekleşmez ama severek takip ediyorum tahminlerini:)

Teşekkür ederim dostum :)

• Sarp hocam şimdi dese heryer kar alacak sistemlerin birisi bitmedem biri gelecek diye şimdi neler olurdu neler kimse ağzini acmazdi :)

• Hocam sıkı giyin gugulun merkezine gidelim sibiryaya :D

Kış lastiği alabilsem Kartalkaya'ya gidicem bu kış sistem zamanı. Gel gör ki 4 kar lastiği 10.000tl. E benzin de cabası. Sınav var bir de. Kar bize gelecek diye bekliyoruz :D

• Kış lastiği alabilsem Kartalkaya'ya gidicem bu kış sistem zamanı. Gel gör ki 4 kar lastiği 10.000tl. E benzin de cabası. Sınav var bir de. Kar bize gelecek diye bekliyoruz :D

Malsef öyle birde 4250 tl ile bu millet geçinecek bunun kirası var elektiriği var bunlarada zam gelcek ah ah hiç iyi bir halde değiliz ./

• Kış lastiği alabilsem Kartalkaya'ya gidicem bu kış sistem zamanı. Gel gör ki 4 kar lastiği 10.000tl. E benzin de cabası. Sınav var bir de. Kar bize gelecek diye bekliyoruz :D

Hocam bende günlerdir kar lastiği mi alsam yoksa mont mu diye düşünüyorum karar veremedim 😂

• dfds.png

GFS: Global Fırıldak Sistem, italya sevdalısı

CANIM SIKILIYOR AGALAR BOŞ BOŞ ŞEYLER ATIYORUM AF OLA :)

Dur kafam zaten bulanık dersten kendimizi yeni aldık gugulu var mı sen ondan haber ver 😂