Sohbetimiz Bol Olsun

• Adam hemen şimdi, ya da 3 gün sonra olacak dememiş ki. Er ya da geç olacak demiş sadece Allah'ın takdiri bugün oldu.

evet arkadaş yalan dedi de ondan attım

• Adam hemen şimdi, ya da 3 gün sonra olacak dememiş ki. Er ya da geç olacak demiş sadece Allah'ın takdiri bugün oldu.

Mevcut teknoloji ile 3 gün 1 hafta 2 hafta 15 saat gibi tarihler vermek mümkün değil ama bilim insanları yakın tarihler için uyarı yapabiliyor keza Naci Görür hocanın da yakın dönemde benzer bir paylaşımı var. İnsanların inançlarına göre yorum yapmasında hiçbir problem yok ama yönetenler bilim insanlarına kulak vermeli. Hangi depremde olursa olsun en güvenli yapılar devlet yapılardır ama son bir iki depremde yakın dönemde yapılan devlet yapıları da ciddi zararlar görür oldu. Kul malzeme çalarsa başka bir kul bunu görmezden gelirse denetlemesi gereken kul sağır ve ağma olursa sence Allahın takdiri deyip geçmek Allaha hakaret olmaz mı?

• İnanmayın derken twitter da yazmış git bak?

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Dostum her deprem sonrası bu tarz insanlar çıkıyor bir sürü yazar 1 tane tutar diğerini siler ya da es kaza gerçekten tutturmuştur ama benim gözümde doğruluk payı yoktur. Ülkemizin deprem kuşağında olduğunu kabullenip olaylara realist yaklaşmak her zaman en doğrusu, şu kötü günde mevzu daha uzamasın rabbim depremzedelerimize yardım etsin ❤️

Tothenamadı

• Bu doğru bu arada depremler tahmin edilebiliyor artık ama ne zaman olacağı tahmin edilemiyor ne zaman olacağı tahmin edilse zaten asla ölüm olmaz

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Depremi tahmin eden adamın 2 şubat youtube videosu nasıl tahmin ettiğini anlatıyor burada

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Dostum her deprem sonrası bu tarz insanlar çıkıyor bir sürü yazar 1 tane tutar diğerini siler ya da es kaza gerçekten tutturmuştur ama benim gözümde doğruluk payı yoktur. Ülkemizin deprem kuşağında olduğunu kabullenip olaylara realist yaklaşmak her zaman en doğrusu, şu kötü günde mevzu daha uzamasın rabbim depremzedelerimize yardım etsin ❤️

Ben de bu şekilde düşünüyorum. Konunun daha fazla uzamasına da gerek yok Allah yardımcısı olsun deprem bölgesindeki herkesin.

:kralice:

• Elon Musk in uydularindan yardım alınıyor mu şu an bilgi var mı

Kendi uydularimiz yeterli diye reddedilmiş diye biliyorum

• Deprem haberinden 1 saat geçmeden elonmuskun haberdar olması dikkatimi çekti

Orada saat gece 10-11 o saatlerde normal yani bunda bir şey aramaya gerek yok

• Tüm halkımıza geçmiş olsun inşallah yaralar kısa sürede sarılır..

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli: