Sohbetimiz Bol Olsun

• Bana görede xiaomi çöp kendimde kullanıyorum telefon drop yiyor ve sistem yavaş işliyor iphone açık ara samsung,xiaomi ve diğer androidlere göre daha hızlı performans sunuyor ancak fiyatı dediğin gibi tartışılır.

Telefonun modeline göre hızı değişiyor model neydi xiaominin bakayım özelliklerine

• Note 9 128

Drop yemesi, kasması normal seninki çok güçlü bir telefon değil. Daha üst xiaomi modellerine bak kasma yaşamazsın benimki bal gibi alıyor çünkü özellikleri sağlam.

• Drop yemesi, kasması normal seninki çok güçlü bir telefon değil. Daha üst xiaomi modellerine bak kasma yaşamazsın benimki bal gibi alıyor çünkü özellikleri sağlam.

Maç izledigim yedek telefon A7 de böyle bir sorun yok

• valla hz mz anlamam iphone’un üstüne telefon ve kamera açısından performans veren telefon yok. aksini iddia eden iphone kullanmamıştır

• iPhone gerçekten başka mevzu ilk telefonum 2017’de çıkan Samsung Galaxy J7 Pro şuan kullandığım telefon 2015’te alınan ablamın eski telefonu iPhone 6S. Apple kullandıktan sonra androide para veresim gelmedi yakın zamanda iPhone 12 ya da 13 almayı planlıyorum 🫡

Tothenamadı

• iPhone’un iyi bir telefon olduğunu kullanınca anlıyorsunuz. Tabii ki maalesef çok pahalı fakat tek seferlik bir harcama gibi düşününce almak mantıklı. Xiaomi huawei gibi markalar en iyi ihtimalle 3. yılın sonunda drop, optimizasyon vs… problemleri yüzünden değişmek gerekiyor

Tothenamadı

• iPhone’un iyi bir telefon olduğunu kullanınca anlıyorsunuz. Tabii ki maalesef çok pahalı fakat tek seferlik bir harcama gibi düşününce almak mantıklı. Xiaomi huawei gibi markalar en iyi ihtimalle 3. yılın sonunda drop, optimizasyon vs… problemleri yüzünden değişmek gerekiyor

Çok doğru öncesinde ben de Android ve özellikle de Xiaomi savunucusuydum iPhone'a geçtikten sonra gerçekten dağlar kadar fark olduğunu deneyimledim. Halen 11 kullanıcısıyım ios17'den sonra bile herhangi bir donma kasma drop problemi yaşamıyorum

:kralice:

• Resmi Gönderi

iPhone gerçekten başka mevzu ilk telefonum 2017’de çıkan Samsung Galaxy J7 Pro şuan kullandığım telefon 2015’te alınan ablamın eski telefonu iPhone 6S. Apple kullandıktan sonra androide para veresim gelmedi yakın zamanda iPhone 12 ya da 13 almayı planlıyorum 🫡

Sene sonu bende bir surpriz olmazsa ip13 e gecmeyi düşünüyorum. Iphone icin görüşlerine katılıyorum 🫡