Şubat Ayına Genel Bakış

• //Özet: Şubat ayı 2-3. haftası güney enlemlere bir salınım ihtimali olabilir. Bu tarihlerde düşük genlikli endeksler ve telebağlantılar görebiliriz. Blokaj tahmini Ocak aynının sonlarına doğru yapılır. //

-Detaya şimdilik girmiyorum çünkü çok fazla. İstek olursa yine ayrı bir başlık açıp tüm detayları verileri koyabilirim.

• Bu kadar mı insan bi yağış tahminide yapar çünkü yağış da lazım ülkeye

• Şubat ayı için yapılan tahmine, yağış tahmini neden yapmıyorsun diye sitem etmek :ıhıhıh:

• Hobiyi bırakıyoruz. Hem ben yapamıyorum çok anlamıyorum bu hitap iletişim işlerinden, hem de Türkiyede olmuyor malesef bu tip uğraşlar.

Ooo Erkenden Pes Ediyorsun Sarpım Olmadı Bu Şimdi. Hitap Dersen Zamanla Olgunlaşan Bir Durum İnsan Kendini Eğittikten Sonra Her Şeyin Üstesinden Gelir. Sen Benim Öğretmenlik Yıllarımda Öğrenciler Karşısında Ki Durumumu Bi Görseydin Gülmekten Ölürdün. Sabır Sabır Sabır Her Şeyin Özeti Bu😉😉

• Sarp mükemmel düzeyde iletişimde kursa, karşısındaki insan anlamak istemeyince olmuyor maalesef. Bence işin özeti bu Sarp Özdoğan

Tothenamadı

• Ooo Erkenden Pes Ediyorsun Sarpım Olmadı Bu Şimdi. Hitap Dersen Zamanla Olgunlaşan Bir Durum İnsan Kendini Eğittikten Sonra Her Şeyin Üstesinden Gelir. Sen Benim Öğretmenlik Yıllarımda Öğrenciler Karşısında Ki Durumumu Bi Görseydin Gülmekten Ölürdün. Sabır Sabır Sabır Her Şeyin Özeti Bu😉😉

Abi sen öğretmenliğinin karşılığında maaş alıyorsun. Bir zorunluluğun var yani. Ben ise zevk için hobi olarak yapıyorum. Ve artık gram zevk almıyorum. Hayırlısı diyelim ben giderim başkası gelir önemi yok.

• Sarp mükemmel düzeyde iletişimde kursa, karşısındaki insan anlamak istemeyince olmuyor maalesef. Bence işin özeti bu Sarp Özdoğan

Burada doğrudan bir kişiye lafım yok, genel durumdan bahsettim. Sadece Sarp Özdoğan değil bütün tahmincilerin bloglarında benzer şeyler var, hiçbir zaman memnun olmayan insanlar, tahmini kötü diye yerin dibine sokanlar vs…

Tothenamadı

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen wriscuttern ().

• Burada doğrudan bir kişiye lafım yok, genel durumdan bahsettim. Sadede Sarp Özdoğan değil bütün tahmincilerin bloglarında benzer şeyler var, hiçbir zaman memnun olmayan insanlar, tahmini kötü diye eleştirenler vs…

Herhangi bir kişiye olan sinirimden veya kırgınlıktan değil sebep. Sorun bende dediğim gibi. Sadece bu forum için de değil. En başından beri bu hitap-iletişim şeklim yüzünden , benden sonra başlayan, meteoroloji ile alakası olmayıp sadece takipçi ve ego tatmini için bu işi yapan insanlar bile benden fazla etkileşim alır oldu. Bende boşluğa seslenmektense artık kendi kendime söyler ona göre hareket ederim diye düşündüm..

Neyse bu konuyu da uzatmayalım. Bu kararımı da kötüye yoranlar olacak. Boş yere canımız sıkılmasın

• Sarp Özdoğan tamamdır daha uzatmayayım ama bir sorum olacak, profil fotoğrafındaki araba cidden senin mi ya(:

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Sarp Özdoğan

Eline sağlık .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Sarp Özdoğan

Hocam Şubat ayı ortalamalarının +2.3 mm üstü yağış var diyorsun yani .

Bunuda modellerin yağış miktarına oranlar

Marmara’da 150 mm yağış derim .

Tekrardan eline sağlık derim .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"