Mart Kapıdan Baktırır

• Sarp hocam bu akşamki DEK ler için Avrupa yakasına pek şans vermemişler. Bu tür yazıları okudum.

• Ataşehir sıcaklık olarak tüm sistemlerde sıkıntı çekmez fakat yağışta hep şanssızdır, bu sistem de öyle olmaz dimi hocam ?

• Sarp hocam bu akşamki DEK ler için Avrupa yakasına pek şans vermemişler. Bu tür yazıları okudum.

Avrupa her şartta DEK alıyor merak etmeyin bu akşam oluşan cumuluslerin tepe yükseliği 6-7km yi bulacak. Son skew-t 'ye göre radarda sarı-turuncu ekolar görmemiz mümkün. Rüzgar yönünden dolayı Anadolu daha şanslı sadece

• 12.03.2022 Cumartesi günü beklenen "Karadeniz Siklonu"nun , Zaten birikmiş olan mevcut kar örtüsü üzerine eklemesini beklediğim değerleri yazdım..

En minimal değerleri verdim. Extreme bir değişiklik olmadığı müddetçe doğudan veya batıdan boğaza yaklaştıkça kar örtüsü ve yağış miktarı artacaktır..

• Sarp Özdoğan hocam gaziosmanpaşa mor dediğiniz alanda mı kalıyor ?

Sultangazi Cebeci Gaziosmanpaşa tam mor ve Lacivertin arasında. Ancak bu bölgelerde mor etkisi gösterebilir sanırım. Sarp hocam ne derse bakalım. Merakla bekliyorum

• 12.03.2022 Cumartesi günü beklenen "Karadeniz Siklonu"nun , Zaten birikmiş olan mevcut kar örtüsü üzerine eklemesini beklediğim değerleri yazdım..

En minimal değerleri verdim. Extreme bir değişiklik olmadığı müddetçe doğudan veya batıdan boğaza yaklaştıkça kar örtüsü ve yağış miktarı artacaktır..

Sarp merhaba :)
    Haritadan seçemedim,Küçükçekmece hangi alana giriyor ???