Nerede Kaldı Bu Kar ?

• ECM ve Gefs UB’yi yıkmaya başladılar

Kutup ile Orta Sibirya arasında doğru konumlanmış GPH yükselmesi de bugünün başka bir artısı

Modellerin ikisi de 240 için mutabık nerdeyse

İkinci haritada otobanın açık olduğu da görülüyor , yirmisi sonrası için umutlanmak için sebeplerimiz var , öte yandan SH/AL ( Siberian High / Aleut Low ) 2018 beast from east gibi bir dev sistem altyapısı için güzel setup yapmış Avrupa’dan bu sefer rövanşı almalıyız , umudu olmayana zaten her gün karanlık , umudu olan da gerçeklerden kopmadan kovalayacak

• Meteoroliji kazanınca bilimsel terimlerin hepsini ogrencem tahmjnleri ben yaparim B) B)

Atanması düşük diye biliyorum ama yalnız çalışacaksan güzel

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Atanması düşük diye biliyorum ama yalnız çalışacaksan güzel

Neden atanmasi yok hic mi atanmiyorlar oyle sey olmamali ama

• Neden atanmasi yok hic mi atanmiyorlar oyle sey olmamali ama

Bir ara bende bakmıştım sözleşmeli atama yapılıyordu kadro hiç yok ama KPSS puanı da 70-71-68 civarları istersen bakarsın ama kadro çıkar mı bilmem

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bir ara bende bakmıştım sözleşmeli atama yapılıyordu kadro hiç yok ama KPSS puanı da 70-71-68 civarları istersen bakarsın ama kadro çıkar mı bilmem

Ama kpss degilki bu yks ile girilen meteprloji muhendisligi bölümü

yurtdisina yerleşmek te istiyorum bu meslekle

• Modeller de olumlu yönde gelişiyor gibi. Takip yapan arkadaşlara pertürbasyonları ve bunların ortamalarından sapmayı hesaplamasını tavsiye ederim..

• Eline emeğine sağlık hocam. Twitterda okumuştum foruma konu açtığınızı yeni gördüm 🙃

Tothenamadı