Ters Köşe

• Birde Düzce ile Bartın kar yağarken Zonguldak a sakir sakir yağmur yagmasi var 1 dereceyle tüm yağışı yağmur olarak almak :tepkisiz:

Bu tüm meselelerden daha kötü. Kızı unuturum o günü unutmam ?

• Castiello68 platonik mi cift tarafli mi?

Esra ile 6 yıllık bir ilişkimiz oldu. Elini 1 defa tuttum. Gözlerine bakmaya çekinir, utanırdım. Arkadaşlar Esra geçen sene öldü. Sevdiğinize koşun seni seviyorum diyin. Bazen herşey için geç olabiliyor..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Castiello68 ().

• Simdiye kadar hiç sevmedim seven olduysa bilmiyorum değer verince başına çıkıyor ama tek takıldım yalnız tabancayı 1 2 dost yeter :)

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Bu tüm meselelerden daha kötü. Kızı unuturum o günü unutmam ?

Hocam vallahi Zonguldak biktiriyordu bundan dolayı çok isyan ederdim :tepkisiz:

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Beyler kiz isleri bos isler ben her ne kadaf 15 yasinda biri olsam bile deneyimimin yasimla alakasi yok.

Bunu deneyimlerimden sonuna kadar destekliyorum. ergenlikteki duygular fazla baskındır. Düzgün düşünemeyiz. Önemli olan okumak ve bilgili biri olmak. Ondan sonra zaten hayatına biri girer ve doğru kişi odur

• Ben de anlatayım size ilk aşkımı 2019 Nisan ayında gezide tanıştım onunla ilk gördüğümde için bir garip oldu sonra onunla konuşmaya başladık tabi sınav senesi olduğu için onunla konuşurken sınava çalışmadım gerektiği kadar. Sınav bitti hangi okulu kazandın diye sorduğumda hep geçiştirdi. Sonra aramız yavaş yavaş açıldı ben ona kaç kere seni seviyorum dedim ama bana hiç bir şey dememişti Ocak ayında arkadaşımdan öğrendim beni sevdiğini, ben onla konuşurken için bir hoş oluyordu hayatımdaki en mutlu anları onunla konuşurken yaşadım, ne zaman ki yeni birini sevecek gibi olsam aklıma o geliyor ve bir anda mutsuzluğa kapılıyorum keşke bir şansım daha olsa

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Ben sınavda fen lisesini kazanabilecekken sınavsız yerleşilen okullardan Ordu Anadolu Lisesi'ne gittim herkes sordu bana nasıl Fen lisesine gidemedin diye ben onlara hiç diyemedim ki onunla konuşurken sınava falan çalışmadım diye beni öyle kendine bağlamıştı işte

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈