Futbol Konusu

• Nijerya Futbol Federasyonu, tazminat ödeyecek paraları olmaması sebebiyle milli takım teknik direktörünü kovamadıklarını açıkladı.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Sitede görevlilere HS ödülü göndermiyorduk zaten onun dışında sorunu çözdüm biraz zahmetli oldu ama :)

• Sitede görevlilere HS ödülü göndermiyorduk zaten onun dışında sorunu çözdüm biraz zahmetli oldu ama :)

Elien sağlık mustafa

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Sitede görevlilere HS ödülü göndermiyorduk zaten onun dışında sorunu çözdüm biraz zahmetli oldu ama :)

Eline sağlık kardeşim benim🫡

Ligde haftalık 4 büyüklerin maçları için böyle anketler açabilirsin. Ya basit bir puanla ya da puansız. Hatta derbilere puan sistemi yaparsın

• Eline sağlık kardeşim benim🫡

Ligde haftalık 4 büyüklerin maçları için böyle anketler açabilirsin. Ya basit bir puanla ya da puansız. Hatta derbilere puan sistemi yaparsın

Skor verelim hocam o.O

Galler 1-3 Türkiye

Tothenamadı

• Hatamızı ufakta olsa telafi edelim

Ödül:300 HS puan

Katılan herkese verilecektir

Estimator  wriscuttern  Misterno  Enes_1  Havist  cmbrn41 300 HS yi gönderdim gelmiştir inşallah

• O kadar Onuralp’i izlemek istiyordum ki Allah isteğimi geri çevirmedi Uğurcan muhtemelen Sivas maçında oynamaz

• Resmi Gönderi

O kadar Onuralp’i izlemek istiyordum ki Allah isteğimi geri çevirmedi Uğurcan muhtemelen Sivas maçında oynamaz

Maç öncesi o ayaktan rahatsızlığı olabilir mi acaba?

Yediği golde yatamadi

• Torbalar gelsin isteyenleri tahmin köşesine alalım

UEFA EURO 2024 Takımları.png

• Play-Off aşamasının bambaşka bir formatı var C yolu belli lakin A ve B belli değil

• Benim tahminim Portekiz Çekya İsviçre gelir euro 2008'in aynı grubu yani ama bu sefer finale gideriz. 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙