İstanbul Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Adam yıllardır bu işi yapıyor zaten sadece sen tanışalı 8 gün oldu ya onu belirtmeye çalıştım anlaşılmamakla ilgisi yok

Bir forumda da görmüştüm onu ama tahminci rütbesi ile değil. Onun ismini kullanıyordu ikisi farklı kişiler mi

• Ne desem laf sokmaya çalışıyorsunuz, beni banlattırmaksa amacınız şimdi banlayın uğraşmayın Allah aşkına ya insanı övsek suç eleştirsek suç ne yapayım nasıl davranayım size ben Vallahi billahi çözemedim.

• Resmi Gönderi

Ne desem laf sokmaya çalışıyorsunuz, beni banlattırmaksa amacınız şimdi banlayın uğraşmayın Allah aşkına ya insanı övsek suç eleştirsek suç ne yapayım nasıl davranayım size ben Vallahi billahi çözemedim.

Yusuf benim yazdıklarımı okuyor musun? Sıkıntı yok açıklama yapmış zaten sorumlu arkadaşımız uzatmayalım güzel kardeşim.

• Ne desem laf sokmaya çalışıyorsunuz, beni banlattırmaksa amacınız şimdi banlayın uğraşmayın Allah aşkına ya insanı övsek suç eleştirsek suç ne yapayım nasıl davranayım size ben Vallahi billahi çözemedim.

Keşke yanlış anlamasan ben normal bir şekilde ifade ettim biraz sert tepki veriyosun

• tengizman hocam 8 günde tahminci oldun helal olsun

2008' den beri bu camiadayım, olan bilgi birikimimi paylaşıyorum sadece. Gerisi önemli değil, kullanıcı adımın altında ne yazdığını pek önemsemiyorum açıkçası.Tek üzerine durduğum, bilgi paylaşımı yapmak ve amatör meteorologları bu konuda heveslendirip araştırma yapmalarını sağlamak.

• 2008' den beri bu camiadayım, olan bilgi birikimimi paylaşıyorum sadece. Gerisi önemli değil, kullanıcı adımın altında ne yazdığını pek önemsemiyorum açıkçası.Tek üzerine durduğum, bilgi paylaşımı yapmak ve amatör meteorologları bu konuda heveslendirip araştırma yapmalarını sağlamak.

siz kocaeli gölcük 97 rakım için ne bekliyorsunuz pazar pazartesi günleri. Benden 20 kat bilgilisiniz belli erenle aramızda tartışma oluyor ama sizin dediklerinize karşı gelemeyeceğimden tahmininizi almak isterim.

• siz kocaeli gölcük 97 rakım için ne bekliyorsunuz pazar pazartesi günleri. Benden 20 kat bilgilisiniz belli erenle aramızda tartışma oluyor ama sizin dediklerinize karşı gelemeyeceğimden tahmininizi almak isterim.

Ben her görüşe saygı duyarım. Benim dediklerime karşı gelebilirsin, sonuçta benim göremediğim ama başkasının görebildiği bir parametre / detay olabilir. Yukarıda da belirtmiştim, yaşa ve gör sistemi diye. İstanbul için değil tüm Marmara için en elverişli zaman dilimi Pazar akşam saatlerinden Pazartesi sabaha kadar. Yağışı yakalayan yerlerde kky, graupel ve kar görülme ihtimali yüksek, buna Gölcük' te dahil.

• Ben her görüşe saygı duyarım. Benim dediklerime karşı gelebilirsin, sonuçta benim göremediğim ama başkasının görebildiği bir parametre / detay olabilir. Yukarıda da belirtmiştim, yaşa ve gör sistemi diye. İstanbul için değil tüm Marmara için en elverişli zaman dilimi Pazar akşam saatlerinden Pazartesi sabaha kadar. Yağışı yakalayan yerlerde kky, graupel ve kar görülme ihtimali yüksek, buna Gölcük' te dahil.

Yazan ellerinize sağlık hocam, memnun oldum Eyvallah 👍👍👍

• Dailymation da Ariftarif zamanında çekilmiş videoda ismini görmüştüm

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Kamptayız yağışın cinsini ayırt etmekte zorlanıyorum saatler ilerledikçe kara dönme ihtimali var mı ?

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Kamptayız yağışın cinsini ayırt etmekte zorlanıyorum saatler ilerledikçe kara dönme ihtimali var mı ?

Nerede neden bize demedin kamp filan

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"