Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• EnesKeskin dilenmek gibi olmasın da bize de gönder Allah rızası için. Ayıptır söylemesi iki gündür biraz verem olduk da =D

• Abi sonuna kadar dekçiyim,efsane bişey bu.

• Arkadaşlad İzmit merkeez yerler dahil felaket müthiş

Allah devamını erdirsin 4-5 defa böyle kütle yakalasak efsaneye evrilir sistem.

:kralice:

• EnesKeskin dilenmek gibi olmasın da bize de gönder Allah rızası için. Ayıptır söylemesi iki gündür biraz verem olduk da =D

Kardeşim kusura bakma ama merkez de hicbirsey yoktu şuan olmaz fazla fazla yağarsa kiraz ginderirim ??☺️☺️☺️ 200 metre rakım 60xm Ken burda kar yoktu hakettim bence

• Kardeşim kusura bakma ama merkez de hicbirsey yoktu şuan olmaz fazla fazla yağarsa kiraz ginderirim ??☺️☺️☺️ 200 metre rakım 60xm Ken burda kar yoktu hakettim bence

Öyle olsun =D

• bursa 24 saattir çok bulutlu ? gün içinde 5 yada 6 tane kar atıştırdı o kadar kuru ayaz başka birşey yok

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Ömer hocam DEK bantlarının durumu şu an radarda görünenden daha yoğun ve daha geniş alanları kapsayacak şekilde olacak mı yoksa şu anki kadar mı devam edecek?

• ula dekler marmarayı aşıp balıkesir bursayı vuruyor ben istanbul boğaz hattında bugün 10 dk dek yağışı aldım :bakiskacirma:

Tothenamadı