Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Bu Sene doğru tarihler vermeye çalıştım elimden geldiğince arada abartı kelimeler olmuştur fakat ne yazmışsak gerçek olmuştur veyahut yakın olmuştur .

Şimdi Sabırla bekleyin diyorum neden heyecana kapılıp sonra üzülen olmayın diye .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Benim anlamagim herkez bölgesel rüzgar diyor sanki 1 önceki aldığımız sistem de rüzgarlar çokmu düşüktü zaten yuksekti

• Resmi Gönderi

Dün geceden beri yataktan kalkmadım. Hasta yatıyorum öylece. Sırt ağrısı, boyun ve boğaz ağrısı ve ateş var. Baş ağrısı da sabahtır hiç dinmedi. İlaçlarımı aldım. İğnelerimi de vuruldum. Sabaha düzelirim inşallah

• Resmi Gönderi

Dün geceden beri yataktan kalkmadım. Hasta yatıyorum öylece. Sırt ağrısı, boyun ve boğaz ağrısı ve ateş var. Baş ağrısı da sabahtır hiç dinmedi. İlaçlarımı aldım. İğnelerimi de vuruldum. Sabaha düzelirim inşallah

Geçmiş olsun kardeşim

• Dün geceden beri yataktan kalkmadım. Hasta yatıyorum öylece. Sırt ağrısı, boyun ve boğaz ağrısı ve ateş var. Baş ağrısı da sabahtır hiç dinmedi. İlaçlarımı aldım. İğnelerimi de vuruldum. Sabaha düzelirim inşallah

Geçmiş olsun 🤲🏻

• Dün geceden beri yataktan kalkmadım. Hasta yatıyorum öylece. Sırt ağrısı, boyun ve boğaz ağrısı ve ateş var. Baş ağrısı da sabahtır hiç dinmedi. İlaçlarımı aldım. İğnelerimi de vuruldum. Sabaha düzelirim inşallah

Geçmiş olsun Allah sağlık sıhhat versin

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Evet anlaşıyor ki evde yalnız kalmak bana hiç yaramıyor. Evin içerisinde biri olmadığı zaman isterse hiç bir derdim olmasın depresyona giriyorum nedendir bilemedim. Özellikle akşam saatlerinde ruhum daralıyor. Evin içerisini havalandırmak bir tık rahatlatsada bir süre sonra yine aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Keşke bu zamanlarda bir kar yağsaydıda bir kar yürüyüşü yapsaydım çok faydası olurdu. Ben dışarı çıkmayı sevmiyorum ama bu yalnız kalmayı sevdiğim anlamına da gelmiyor evin içerisinde birilerinin mutlaka olması lazım yoksa benim depresyon başlıyor. Yarın bir gün ailemi kaybettiğimde anne, babasız kaldığımda ne yapacağım bilemiyorum. Sabrediyorum bakalım. Yarın sabaha evde olurlarmış annem babam. iyi akşamlar herkese

• Resmi Gönderi

Geçmiş olsun kardeşim

• Resmi Gönderi

İnsanların Yaptıkları Tahminler İle Alay Ederseniz Yakında Tekrardan MGM Ve Televizyon Sosyal Medya Gibi Yerlerden Kar Haberi Beklersiniz

Geçmiş Olsun Hocam

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...