Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Sahutt başın sağ olsun kardeşim Allah sabrı selametini versin mekanı cennet olsun inşallah

• Estağfurullah dayı sözüm sana değildi. Burada sahada halk olarak gönüllü çalıştık enkaz alanlarında. 2 gün once AFAD; ekiplerinin yetersizliğine rağmen yetkili dışındakileri çikardi sahadan. Bizde yemek, corba dağıtımına geçtik. Sağolsun tüm halk destek veriyor şehire, seferber oldu herkes. Aklımız Hatay, Maraş, Adıyaman 'da.

Arkadaşlar o konuya neden yazdınız demedim dikkatli okuyun. Bizim bölgede hava tahminini görmeyince her konu yazılmış, bizim bölgenin hava tahmininde bir şey yazılmamış dedim. Neyse, Mustafa Dayı sağlıcakla kal. Deprem hayatın gerçekliği insanin elinden bir sure sonra bir şey gelmiyor. 6 sene içinde Istanbul depremi yaşandığında daha büyük sonuçlar göreceğiz maalesef.

:I

• Resmi Gönderi

Estağfurullah dayı sözüm sana değildi. Burada sahada halk olarak gönüllü çalıştık enkaz alanlarında. 2 gün once AFAD; ekiplerinin yetersizliğine rağmen yetkili dışındakileri çikardi sahadan. Bizde yemek, corba dağıtımına geçtik. Sağolsun tüm halk destek veriyor şehire, seferber oldu herkes. Aklımız Hatay, Maraş, Adıyaman 'da.

Arkadaşlar o konuya neden yazdınız demedim dikkatli okuyun. Bizim bölgede hava tahminini görmeyince her konu yazılmış, bizim bölgenin hava tahmininde bir şey yazılmamış dedim. Neyse, Mustafa Dayı sağlıcakla kal. Deprem hayatın gerçekliği insanin elinden bir sure sonra bir şey gelmiyor. 6 sene içinde Istanbul depremi yaşandığında daha büyük sonuçlar göreceğiz maalesef.

Sende sizlerde sağolun..Bir elin nesi var iki elin sesi var derler.

Zaman birlikte hareket etme zamanı Mehmet.

Sizlerde bir çok insanımız gibi yardımlar da bulunmuş,destek olmuşsunuz.

Deprem hayatın değilse bile bu coğrafyanın gerçeği maalesef.

Kısa zamanda gerekli çalışmalar ile bir sonraki olası afetlere daha hazırlıklı olmalıyız.

İstanbul her yerde dillerde dolaşmaya başladı yine her deprem sonrası.

6 sene sonra veya önce inşaallah bir daha böyle bir afet yaşanmasın,çok zor.

Hazırlıklı olalım inşaallah,kolay mı bu?zor,zor ama yapılmalı er yada geç değil , er zamanda olmalı..

• Mkaymaz21 abi valla yorum yapıyorum da artık diyecek bişey bulamiyorum. Kuru soğuk olacağını yazdım zaten,hem de dibine kadar ayaz olacak. Böyle gelmesi çok kötü oldu. Spor konusunda da bilgi vermeye çalıştık. Deprem tabi bizim de önceliğimiz,anlatmıyorum ama akrabalarım, tanıdıklarım oralarda;aklımız hep onlarda. Ara sıra kafa dağıtmak için modellere bakıyorum o kadar baska da bi şey yapacak halde degilim zaten.

• Kuzenimi, canımı kaybettik.. Cansız bedenine ulaştık. Her şeyi yaptık çıkarmak için. Elimizden gelen her şeyi yaptık. Ellerimizle kazıdık binayı. Girmeye çalıştık. Başaramadık. Zonguldak'tan gelen gönüllü madenci abilerim gitmeyiz çıkarmadan dediler. Çıkardılar. Canım yanıyor. Kaybolduk arkadaşlar kaybolduk. 2 güne çıkacağız şehirden. 3 kuzenimi toprak altında bırakıp çekip gideceğiz.

Çok geçmiş olsun, başınız sağolsun

• Halaa afat ekibini.kotuleyip boş boş konuşan yayın yapan 2 tane Kanal var yazık gercekten bikere de deprem ile ilgili birşey konuştuğunu görmedim kanalın deprem bölgesinden bile uzaklaştırılması lazım böyle zihniyetlerin

• Halaa afat ekibini.kotuleyip boş boş konuşan yayın yapan 2 tane Kanal var yazık gercekten bikere de deprem ile ilgili birşey konuştuğunu görmedim kanalın deprem bölgesinden bile uzaklaştırılması lazım böyle zihniyetlerin

Ülkede her olay çok siyasi maalesef üzücü, şu durumda bile insanları kutuplaştırıyolar

Tothenamadı

• Ülkede her olay çok siyasi maalesef üzücü, şu durumda bile insanları kutuplaştırıyolar

Kardeşim ya bu siyaseten daha başka birşey yok afat kimseyi kurtarmamis falan diyo

• Kanal ismi halk TV Allah aşkına acip bir izleyin ne dediğimi anlarsiniz

• Kardeşim ya bu siyaseten daha başka birşey yok afat kimseyi kurtarmamis falan diyo

Daha bu ne ki enkazdan önce akp lileri çıkarıyorlarmış. Allah ıslah etsin bu zihniyetleri,böyle kötü felakat bir durumda siyaset yapıp bunu fırsata çevirme derdine düşmüşler. Ülkeyi kutuplaştırmaktan başka bir işe yaramıyor 😑

• Resmi Gönderi

Halaa afat ekibini.kotuleyip boş boş konuşan yayın yapan 2 tane Kanal var yazık gercekten bikere de deprem ile ilgili birşey konuştuğunu görmedim kanalın deprem bölgesinden bile uzaklaştırılması lazım böyle zihniyetlerin

Kanalları bilmem gündemden falan haberdar değiliz 1 haftadır. Fakat yok arkadaşlar. Afad Hatay'a 3 4 gün sonra geldi. Hatay ölüme terk edildi. Yaşayanlar öldü. Jandarma gönüllülerin girmesine izin vermedi. Canlı birebir yaşadım. Zonguldak'tan Zonguldakli67 abimin meslektaşları geldi. Annemize, ailemize veda ettik, helallik aldık geldik dediler. Ağlaya ağlaya aramaya çalıştılar. Afad ekibinden bir adam geldi. Elleri cebinde ağzında sigara, hiçbir şey söylemeden buraya girilmez dedi hiçbir şey yapmadan gitti . Gönüllüler olmasa Hatay'da göçük altından kimse çıkarılamazdı doğru dürüst. Kanal abartır illaki. Ama durum böyle. Canımız yanıyor burada. Hala birileri bir şeyleri savunmaya çalışıyor. Hala konuşulan şeylere bak. Destek olmaları gerekirken. Yapmayın. Canımız acıyor. Yapmayın

• Kanalları bilmem gündemden falan haberdar değiliz 1 haftadır. Fakat yok arkadaşlar. Afad Hatay'a 3 4 gün sonra geldi. Hatay ölüme terk edildi. Yaşayanlar öldü. Jandarma gönüllülerin girmesine izin vermedi. Canlı birebir yaşadım. Zonguldak'tan Zonguldakli67 abimin meslektaşları geldi. Annemize, ailemize veda ettik, helallik aldık geldik dediler. Ağlaya ağlaya aramaya çalıştılar. Afad ekibinden bir adam geldi. Elleri cebinde ağzında sigara, hiçbir şey söylemeden buraya girilmez dedi hiçbir şey yapmadan gitti . Gönüllüler olmasa Hatay'da göçük altından kimse çıkarılamazdı doğru dürüst. Kanal abartır illaki. Ama durum böyle. Canımız yanıyor burada. Hala birileri bir şeyleri savunmaya çalışıyor. Hala konuşulan şeylere bak. Destek olmaları gerekirken. Yapmayın. Canımız acıyor. Yapmayın

Hocam kimseyi savunmuyoruz kim oraya gelip elinden geleni yaptıysa elinden operim oraya gelip bı halt yapmayan kim varsa da Allah'a havale ediyorum